Rejestracja online

PRZYCHODNIA PRZEŹMIEROWO

Zarejestruj się online do wybranych lekarzy prywatnych

Kliknij tutaj aby zarejestrować się do Medycyny Pracy

UWAGA! Informujemy, że infolinia telefoniczna jest czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00 - 18:00

 

Polub nas na Facebooku

O nas

Centrum Medyczne Med-Lux w Przeźmierowie jest profesjonalną przychodnią oferującą Pacjentom kompleksową opiekę medyczną. Nasi Pacjenci mogą skorzystać m.in. z badań diagnostycznych, zabiegów ambulatoryjnych oraz konsultacji lekarskich. Istotną częścią działalności przychodni Med-Lux w Przeźmierowie są również badania profilaktyczne medycyny pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czym jest Centrum Medyczne Med-Lux?

Jesteśmy podmiotem leczniczym utworzonym w 2001 roku przez Med-Lux sp. z o.o. Posiadamy dwa Centra Medyczne: w Przeźmierowie i Luboniu. Z naszych usług można skorzystać odpłatnie oraz w ramach pakietów prywatnych ubezpieczeń. Współpracujemy z największymi prywatnymi ubezpieczycielami w Polsce, a dogodny dojazd oraz własny parking stanowią niewątpliwie duże atuty w porównaniu z przychodniami w centrum Poznania.

Nasz personel to doświadczony zespół, który chętnie podnosi swoje kwalifikacje, co jest gwarancją pełnego profesjonalizmu. Staramy się każdego otoczyć właściwą opieką. Szczególną uwagę przykładamy do osób starszych i niepełnosprawnych tak, aby jak najbardziej ułatwić im pobyt w naszej placówce. Proponujemy również szeroki wachlarz usług medycznych dla dzieci, dzięki czemu mogą się u nas leczyć całe rodziny.

Centrum Medyczne Med-Lux w Przeźmierowie – gwarancja profesjonalnej opieki medycznej

W przychodni lekarskiej Med-Lux znajdującej się na ul. Rynkowej 63 w Przeźmierowie pacjenci mogą skorzystać z usług wykwalifikowanych lekarzy specjalistów. Klienci ośrodka mają możliwość umówić się na wizytę u m.in.:

 • ginekologa,
 • laryngologa,
 • pulmonologa,
 • alergologa,
 • okulisty,
 • kardiologa,
 • neurologa,
 • urologa,
 • ortopedy,
 • chirurga.

Pacjenci Centrum Medycznego Med-Lux mają pewność, że ich przypadkiem zajmuje się kompetentny lekarz posiadający odpowiednie doświadczenie, umiejętności i aktualną wiedzę medyczną. Co równie istotne, nasi specjaliści wykorzystują w swojej pracy najnowocześniejszą aparaturę medyczną.

Ważnym elementem naszej działalności są również badania diagnostyczne. W przychodni lekarskiej Med-Lux w Przeźmierowie dysponujemy wysokiej jakości sprzętem renomowanych producentów, za pomocą którego realizowane są m.in.:

 • diagnostyka obrazowa, w tym np. RTG, USG, USG doppler, videoskopia laryngologiczna, OCT (tomografia oka)
 • diagnostyka kardiologiczna – echo serca, EKG spoczynkowe, EKG wysiłkowe, holter EKG oraz holter ciśnieniowy (holter BP)
 • elektroencefalografia (EEG)
 • spirometria

Przychodnia Med-Lux w Przeźmierowie oferuje również usługi Poradni Medycyny Pracy. Istnieje możliwość zapisów online na badania medycyny pracy, dzięki czemu Pacjenci nie są zmuszeni stania w kolejkach. Można w niej odbyć różnorodne badania – od wstępnych, przez kontrolne i okresowe, po psychotesty dla przyszłych kierowców i kandydatów na instruktorów jazdy. Wszystkie badania medycyny pracy realizowane są na miejscu, w dodatku jednego dnia, co gwarantuje dużą wygodę i oszczędność czasu naszym klientom.

Jako Med-Lux prowadzimy również ośrodek rehabilitacyjny koło Poznania, który także znajduje się w Przeźmierowie. Zapraszamy do naszych placówek wszystkie osoby zainteresowane wysokim standardem usług medycznych.

Certyfikaty

Od roku 2002 posiadamy systematycznie odnawiany Certyfikat ISO 9001:2015. ISO 9001 jest standardem, w którym Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna zawarła wymagania odnośnie systemu zarządzania jakością. Normy ISO są rozpoznawalne na całym świecie i stanowią jedno z najlepszych narzędzi mających wpływ na kształtowanie jakości usług.

Certyfikaty

Narodowy Fundusz Zdrowia

Podstawą skorzystania z wizyty w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest posiadanie skierowania od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego oraz ważne ubezpieczenie zdrowotne weryfikowane w systemie eWUŚ na podstawie numeru PESEL w dniu wizyty

Lekarze specjaliści - prywatnie oraz w ramach prywatnych ubezpieczeń

Diagnostyka

EEG

EEG

Elektroencefalografia to nieinwazyjna metoda zapisu czynności mózgu za pomocą rozmieszczonych na powierzchni głowy elektrod. Badania EEG są wykonywane dla monitorowania i diagnozy w padaczki, zaburzeń snu oraz innych chorób mózgu.

Spirometria

Spirometria

Badanie pozwalające określić objętości i pojemności płuc oraz przepływy powietrza znajdującego w różnych fazach cyklu oddechowego. Spirometria ma na celu określenie rezerw wentylacyjnych układu oddechowego, wykonuje się ją do rozpoznania i kontroli efektów leczenia chorób układu oddechowego.

Medycyna Pracy

Informacje dla pracowników

W celu wykonania badań Medycyny Pracy konieczna jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna lub osobista.

Na badanie laboratoryjne należy przyjść na czczo, dzień wcześniej nie spożywać posiłków późno w nocy lub bardzo obfitych.

 • W celu wykonania badań wstępnych lub okresowych potrzebne jest skierowanie od zakładu pracy określające stanowisko pracy. Niezbędne elementy skierowania: dane pracownika (imię, nazwisko, PESEL), pieczątka zakładu pracy (zawierająca NIP, pełną nazwę oraz adres), stanowisko pracy oraz występujące na nim czynniki szkodliwe.
 • W celu wykonania badań kontrolnych oprócz skierowania wymagane jest zaświadczenie od lekarza prowadzącego o zdolności do ponownego podjęcia pracy. Jeżeli aktualne badania nie były wykonywane w naszej placówce, prosimy o kopię konsultacji i wyników badań z ostatnich badań okresowych. W przypadku ich braku będą jeszcze raz u nas wykonane.
 • W celu przedłużenia ważności badań sanitarnych konieczne jest posiadanie książeczki sanitarnej wraz z wynikiem badań kału – książeczkę sanitarną wydaje Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna.


Zakończenie badań skutkuje wydaniem oryginału opinii lekarza Medycyny Pracy o zdolności do pracy na danym stanowisku w dwóch kopiach.

Informacje dla firm

Poradnia Medycyny Pracy oferuje:

Na miejscu i w czasie jednej wizyty wykonujemy wszelkie potrzebne badania dodatkowe – dzięki posiadaniu własnej bazy diagnostycznej - laboratorium, pracownia RTG, pracownia EKG, pracownia audiometrii i spirometrii.

Fizjoterapia

Fizjoterapia

Serdecznie zapraszamy do naszego w pełni wyposażonego Centrum Rehabilitacji.

Centrum Rehabilitacji świadczy usługi z zakresu: terapii indywidualnej, terapii manualnej, metod specjalnych, masaży, a także metod fizykalnych: krioterapii, elektroterapii, laseroterapii, hydroterapii, magnetoterapii, ultradźwięków.

Ponadto oferujemy badania fizjoterapeutyczne oraz konsultacje.

Nasi wykwalifikowani fizjoterapeuci dobiorą indywidualny tryb leczenia, doradzą w doborze zabiegu, zaznajomią państwa z informacjami dotyczącymi Państwa jednostki chorobowej.

Zapraszamy - Rynkowa 63, tel 61 81 63 901

Oferta prywatnych ubezpieczeń

Przychodnia Lekarska Med-Lux świadczy usługi w ramach następujących prywatnych firm ubezpieczeniowych:

Podstawą do przyjęcia w ramach prywatnych ubezpieczeń jest posiadanie przed wizytą ważnej karty ubezpieczyciela i pomyślne przejście weryfikacji zakresu przysługujących usług.

Zakres usług wykonywanych w ramach prywatnych ubezpieczeń i sposób weryfikacji zależy od rodzaju firmy ubezpieczeniowej i wykupionego zakresu usług. 

Kontakt

CENTRUM MEDYCZNE MED-LUX PRZEŹMIEROWO


Ul. Rynkowa 63
62-081 Przeźmierowo
e-mail: med-lux@med-lux.pl

Rejestracja
tel. 61 81 63 900
e-mail: rejestracja@med-lux.pl

zamawianie recept: recepta@med-lux.pl

Gabinet Zabiegowy - Pielęgniarki

tel. 61 81 63 911

Położna POZ: tel. 571 870 224; 518 225 812;

e-mail: polozna@med-lux.pl

Laboratorium

tel. 61 81 63 903

Pracownia rentgenowska

tel. 61 81 63 906

Medycyna Pracy – współpraca z firmami
e-mail: a.wozniak@med-lux.pl
tel. 61 81 63 900

nr konta: 22 1090 1346 0000 0000 3405 6120

Inspektor Ochrony Danych Med-Lux Sp. z o.o.
Anna Ozdoba
e-mail: iod@med-lux.pl
tel. +48 695 002 782


Czynne:


Rejestracja
poniedziałek – piątek

 


7:00 – 18:00

Laboratorium
Poniedziałek – piątek

 
7:00 – 13:30

Lekarz rodzinny
Poniedziałek – piątek

 
8:00 – 18:00

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego

Płatności kartą

Akceptujemy następujące rodzaje kart płatniczych obsługiwanych za pośrenictwem PolCard SA:

 • karty Visa (w tym Visa Electron)
 • karty Eurocard/MasterCard oraz Maestro
 • karty Diners Club
 • karty Ame­ri­can Express
 • karty JCB
 • karty V-pay
 • kra­jowe karty PolCard
 • kra­jowe karty PBK Hermes