Szczepienia przeciwko pneumokokom

Zapraszamy wszystkie osoby w wieku 60 +

na bezpłatne szczepienia przeciwko pneumokokom

w ramach Karty Mieszkańca Tarnowa Podgórnego

 

 

Polub nas na Facebooku

O nas

Jesteśmy podmiotem leczniczym utworzonym w 2001 roku przez Med ­ Lux Sp. z o. o. Posiadamy dwa Centra Medyczne: w Przeźmierowie i Luboniu. Z naszych usług można skorzystać odpłatnie jak i w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Współpracujemy z największymi prywatnymi ubezpieczycielami w Polsce, a dogodny dojazd oraz własny parking stanowią niewątpliwie duże atuty w porównaniu z przychodniami w centrum Poznania.

 

Oferujemy pełną opiekę medyczną – od konsultacji lekarza rodzinnego, poprzez usługi lekarzy specjalistów, badania diagnostyczne, zabiegi ambulatoryjne, rehabilitację po badania profilaktyczne Medycyny Pracy. Dzięki inwestycjom w najnowocześniejszy sprzęt i aparaturę medyczną dysponujemy pełnym zapleczem diagnostycznym. Umożliwia nam to sprawną i skuteczną diagnostykę pacjenta na miejscu.

 

Nasz personel to doświadczony zespół, który chętnie podnosi swoje kwalifikacje, co jest gwarancją pełnego profesjonalizmu. Staramy się każdego otoczyć właściwą opieką. Szczególną uwagę przykładamy do osób starszych i niepełnosprawnych tak, aby jak najbardziej ułatwić im pobyt w naszej placówce.

 

Certyfikaty

Od roku 2002 posiadamy systematycznie odnawiany Certyfikat ISO 9001:2015. ISO 9001 jest standardem, w którym Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna zawarła wymagania odnośnie systemu zarządzania jakością. Normy ISO są rozpoznawalne na całym świecie i stanowią jedno z najlepszych narzędzi mających wpływ na kształtowanie jakości usług.

Certyfikaty

Narodowy Fundusz Zdrowia

Podstawą skorzystania z wizyty w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest posiadanie skierowania od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego oraz ważne ubezpieczenie zdrowotne weryfikowane w systemie eWUŚ na podstawie numeru PESEL w dniu wizyty

Lekarze specjaliści Prywatni oraz w ramach prywatnych ubezpieczeń

Diagnostyka

EEG

EEG

Elektroencefalografia to nieinwazyjna metoda zapisu czynności mózgu za pomocą rozmieszczonych na powierzchni głowy elektrod. Badania EEG są wykonywane dla monitorowania i diagnozy w padaczki, zaburzeń snu oraz innych chorób mózgu.

Spirometria

Spirometria

Badanie pozwalające określić objętości i pojemności płuc oraz przepływy powietrza znajdującego w różnych fazach cyklu oddechowego. Spirometria ma na celu określenie rezerw wentylacyjnych układu oddechowego, wykonuje się ją do rozpoznania i kontroli efektów leczenia chorób układu oddechowego.

Medycyna Pracy

Informacje dla pracowników

W celu wykonania badań Medycyny Pracy konieczna jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna lub osobista.

Na badanie laboratoryjne należy przyjść na czczo, dzień wcześniej nie spożywać posiłków późno w nocy lub bardzo obfitych.

 • W celu wykonania badań wstępnych lub okresowych potrzebne jest skierowanie od zakładu pracy określające stanowisko pracy. Na skierowaniu powinna się znajdować pieczątka zakładu pracy z jego pełną nazwą, adresem i NIPem.
 • W celu wykonania badań kontrolnych oprócz skierowania wymagane jest zaświadczenie od lekarza prowadzącego o zdolności do ponownego podjęcia pracy. Jeżeli aktualne badania nie były wykonywane w naszej placówce, prosimy o kopię konsultacji i wyników badań z ostatnich badań okresowych. W przypadku ich braku będą jeszcze raz u nas wykonane.
 • W celu przedłużenia ważności badań sanitarnych konieczne jest posiadanie książeczki sanitarnej wraz z wynikiem badań kału – książeczkę sanitarną wydaje Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna.


Zakończenie badań skutkuje wydaniem oryginału opinii lekarza Medycyny Pracy o zdolności do pracy na danym stanowisku w dwóch kopiach.

Informacje dla firm

Poradnia Medycyny Pracy oferuje:

Na miejscu i w czasie jednej wizyty wykonujemy wszelkie potrzebne badania dodatkowe – w tym lekarze specjaliści i własna baza diagnostyczna - laboratorium, rentgen, pracownia EKG, USG, audiometria i spirometria, psychotesty.

Fizjoterapia

Fizjoterapia

Serdecznie zapraszamy do naszego w pełni wyposażonego Centrum Rehabilitacji.

Centrum Rehabilitacji świadczy usługi z zakresu: terapii indywidualnej, terapii manualnej, metod specjalnych, masaży, a także metod fizykalnych: krioterapii, elektroterapii, laseroterapii, hydroterapii, magnetoterapii, ultradźwięków.

Ponadto oferujemy badania fizjoterapeutyczne oraz konsultacje.

Nasi wykwalifikowani fizjoterapeuci dobiorą indywidualny tryb leczenia, doradzą w doborze zabiegu, zaznajomią państwa z informacjami dotyczącymi Państwa jednostki chorobowej.

Zapraszamy - Rynkowa 63, tel 61 8 163 901

Oferta prywatnych ubezpieczeń

Przychodnia Lekarska Med-Lux świadczy usługi w ramach następujących prywatnych firm ubezpieczeniowych:

Podstawą do przyjęcia w ramach prywatnych ubezpieczeń jest posiadanie przed wizytą ważnej karty ubezpieczyciela i pomyślne przejście weryfikacji zakresu przysługujących usług.

Zakres usług wykonywanych w ramach prywatnych ubezpieczeń i sposób weryfikacji zależy od rodzaju firmy ubezpieczeniowej i wykupionego zakresu usług. Med-Lux

Kontakt

CENTRUM MEDYCZNE MED-LUX PRZEŹMIEROWO


Ul. Rynkowa 63
62-081 Przeźmierowo
e-mail: med-lux@med-lux.pl

Rejestracja
tel. 61 8 163 900
e-mail: rejestracja@med-lux.pl

zamawianie recept: recepta@med-lux.pl

Gabinet Zabiegowy - Pielęgniarki

tel. 61 8 163 911

Położna POZ: tel. 518 225 812;

e-mail: polozna@med-lux.pl

Laboratorium

tel. 61 8 163 903

Pracownia rentgenowska

tel. 61 8163 906

Medycyna Pracy – współpraca z firmami
e-mail: a.wozniak@med-lux.pl
tel. 61 8 163 914

nr konta: 22 1090 1346 0000 0000 3405 6120


Czynne:


Rejestracja
poniedziałek – piątek

 


7:00 – 18:00

Laboratorium
Poniedziałek – piątek

 
7:00 – 13:30

Lekarz rodzinny
Poniedziałek – piątek

 
8:00 – 18:00

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego

Płatności kartą

Akceptujemy następujące rodzaje kart płatniczych obsługiwanych za pośrenictwem PolCard SA:

 • karty Visa (w tym Visa Electron)
 • karty Eurocard/MasterCard oraz Maestro
 • karty Diners Club
 • karty Ame­ri­can Express
 • karty JCB
 • karty V-pay
 • kra­jowe karty PolCard
 • kra­jowe karty PBK Hermes