Dermatolog Luboń, Przeźmierowo • okolice Poznania

lek. med. Dorota Gajewska - specjalista dermatolog - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Katarzyna Czech-Tomkowiak - specjalista dermatolog - LUBOŃ

dr n. med. Joanna Szulczyńska-Gabor - specjalista dermatolog - LUBOŃ

 

Każdy dermatolog, pracujący w Luboniu i Przeźmierowie, to wykwalifikowany specjalista. Lekarz ten zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń skóry, włosów i paznokci. Nasze przychodnie specjalistyczne przyjmują zarówno dzieci, jak i dorosłych — prywatnie i na NFZ.

Dermatolog rozpoznaje i ordynuje terapię dla takich dolegliwości, jak m.in.:

  • trądzik,
  • trądzik różowaty,
  • choroby alergiczne skóry,
  • łuszczyca,
  • zakażenia grzybicze, wirusowe i bakteryjne.

Zleca między innymi badania w kierunku zdiagnozowania grzybicy skóry i paznokci.

Dermatolog prywatnie i na NFZ – Med-Lux, Luboń i Przeźmierowo k. Poznania

Przychodnia w Przeźmierowie oraz przychodnia w Luboniu oferują wizyty u dermatologa dziecięcego. Specjalizuje się on nie tylko w dermatologii, ale także ma odpowiednie kwalifikacje do pracy z dziećmi w różnym wieku. Zapraszamy więc na konsultacje rodziców dziećmi, którzy szukają dermatologa w gminie Tarnowo Podgórne, czy w okolicach Poznania.

W poradni dermatologicznej Med-Lux wykonujemy:

  • specjalistyczne badania dermatoskopowe znamion barwnikowych
  • oznaczenia w kierunku zakażeń grzybiczych
  • usuwanie zmian skórnych metodą krioterapii (ciekły azot)

Nasze poradnie dermatologiczne w okolicach Poznania wykonują zabiegi prywatnie oraz na NFZ. Dermatolog dziecięcy oraz dla dorosłych przyjmuje w ustalonych godzinach, prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

W celu skorzystania z wizyty w ramach NFZ wymagane jest skierowanie od lekarza rodzinnego lub innego lekarza specjalisty oraz pomyślna weryfikacja ubezpieczenia przez system eWuś na podstawie przedstawionego numeru PESEL.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego