Leczenie grzybicy Luboń, Przeźmierowo, okolice Poznania

lek. med. Dorota Gajewska - specjalista dermatolog - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Bogusz Falkowski - dermatolog, wenerolog - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Katarzyna Czech-Tomkowiak - specjalista dermatolog - LUBOŃ

Grzybica to choroba, która najczęściej obejmuje skórę i płytki paznokcia. Może występować na różnych częściach ciała. Nasza klinika Med-lux oferuje leczenie grzybicy Poznań – profesjonalną diagnostykę, kompleksowe wsparcie i indywidualny dobór metod leczenia.

Jak leczyć grzybicę paznokci? Profesjonalny dobór terapii

Leczenie grzybicy może przybierać różne formy w zależności od rodzaju i nasilenia infekcji. Dlatego, pomimo że na rynku dostępne są preparaty bez recepty, to warto skonsultować leczenie z lekarzem.

W Med-lux oferujemy leczenie grzybicy prywatnie. Zapewniamy kompleksową diagnostykę, dopasowujemy odpowiednie leki, a także poradnictwo dotyczące odpowiedniej higieny i pielęgnacji. To wszystko pomaga osiągnąć szybkie i satysfakcjonujące efekty leczenia grzybicy stóp, paznokci i skóry.

Grzybica paznokci Poznań i okolice

Posiadamy placówki w województwie Wielkopolskim. Oferujemy m.in. leczenie grzybicy Luboń oraz leczenie grzybicy Przeźmierowo. Jeśli zauważysz u siebie objawy grzybicy, to zgłoś się do naszej kliniki. Nieleczona choroba może prowadzić do poważnych zmian zdrowotnych m.in. rozprzestrzeniać się na inne części ciała, a także nasilać inne choroby skóry.

Klinika Med-lux zajmuje się także diagnozą i leczeniem grzybicy ogólnoustrojowej. To choroba, która może prowadzić m.in. do nudności, wzdęć, bólów brzucha, bólów głowy, a nawet problemów z oddychaniem i wahań nastroju.

Nasi specjaliści zaczynają pracę od wywiadu, który pomoże zdiagnozować problem. Mogą także zlecić dodatkowe badania, które pomogą dobrać odpowiednie metody leczenia grzybicy do indywidualnych potrzeb i uwarunkowań pacjenta.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego