Centrum Rehabilitacji Med-Lux Przeźmierowo

Rehabilitacja Przeźmierowo

Fala uderzeniowa

 skuteczna i szybka ulga w bólu

 

Serdecznie zapraszamy do Centrum Rehabilitacji w Przeźmierowie, gdzie świadczymy usługi z zakresu rehabilitacji medycznej i fizykoterapii

Szukasz pomocy specjalistów z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji? Centrum Rehabilitacji Med-Lux to renomowany ośrodek rehabilitacyjny koło Poznania znajdujący się w Przeźmierowie, który oferuje profesjonalne usługi z zakresu terapii manualnej, indywidualnej oraz metod specjalnych. W placówce prowadzimy m.in. zabiegi z zakresu magnetoterapii, elektroterapii i laseroterapii. Specjalizujemy się również w wielu innych dziedzinach takich jak hydroterapia, fala uderzeniowa czy zabiegi z wykorzystaniem ultradźwięków.

Centrum Rehabilitacji Med-Lux w Przeźmierowie jest miejscem, gdzie rehabilitacja prowadzona jest przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu medycznego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dlaczego warto skorzystać z usług Centrum Rehabilitacji Med-Lux w Przeźmierowie?

Jesteśmy ośrodkiem utworzonym przez Med-Lux sp. z o.o., czyli podmiot leczniczy z ponad dwudziestoletnią historią. Med-Lux posiada również dwa Centra Medyczne: w Przeźmierowie i w Luboniu. W naszej klinice rehabilitacji znajdującej się niedaleko Poznania oferujemy szeroki zakres odpłatnych usług medycznych. Współpracujemy również z największymi prywatnymi ubezpieczycielami w Polsce, co oznacza, że pacjenci mogą skorzystać z naszej oferty w ramach różnego rodzaju prywatnych pakietów ubezpieczeń.

W Centrum Rehabilitacji Med-Lux w Przeźmierowie dbamy o najwyższy standard usług, zatrudniając wyłącznie doświadczonych, kompetentnych fizjoterapeutów i korzystając jedynie z wysokiej jakości, nowoczesnej aparatury. Klienci naszego ośrodka rehabilitacyjnego mogą liczyć na wsparcie specjalistów, którzy dobiorą im indywidualny tryb leczenia. Nasi rehabilitanci sugerują odpowiedni zabieg, przygotowują profesjonalny program ćwiczeń oraz wyjaśniają zagadnienia związane z leczeniem schorzeń pacjentów. Dzięki umiejętnie prowadzonej fizjoterapii i rehabilitacji możliwy jest szybszy powrót do pełnej aktywności fizycznej. Odwiedzając nasz ośrodek rehabilitacyjny w Przeźmierowie, masz pewność, że skorzystasz z najlepszych metod leczenia z zakresu fizjoterapii klinicznej.

Co znajduje się w ofercie Centrum Rehabilitacji Med-Lux w Przeźmierowie?

Osoby, które interesuje fizjoterapia i rehabilitacja w okolicach Poznania, mogą u nas skorzystać z wielu różnych usług. W  naszego ośrodka rehabilitacyjnego dostępne są m.in.:

  • terapie, np. leczymy ból i skrzywienia kręgosłupa,
  • konsultacje z zakresu rehabilitacji,
  • różnego rodzaju rehabilitacje, w tym np. rehabilitacja pooperacyjna, po mastektomii, po urazach,
  • zabiegi fizykalne takie jak np. elektroterapia, magnetoterapia czy światłolecznictwo,
  • różnorodne masaże, w tym m.in. masaż głęboki, drenaż limfatyczny czy masaż relaksacyjny.

Jako Med-Lux zapraszamy również do naszych Centrów Medycznych – zarówno przychodnia w Przeźmierowie, jak i przychodnia w Luboniu, gwarantują wysokiej jakości obsługę lekarską.

Od roku 2002 posiadamy stale odnawiany Certyfikat ISO 9001:2008.
Nasz cel to stałe podnoszenie jakości udzielnych świadczeń oraz zadowolenie klienta na każdym etapie usługi.

Oferta

Oferta
NFZ
?

Od dnia 1 kwietnia 2018 r. w ramach NFZ świadczymy usługi z zakresu fizjoterapii ambulatoryjnej.

Osoby ubezpieczone i posiadające skierowanie wydane przez lekarza ubezpieczenia zdrowotnego zapisujemy na pierwszą wizytę w kolejce oczekujących. Zapraszamy do korzystanie z rejestracji on-line.

Kontakt

Centrum Rehabilitacji Med-Lux

ul. Rynkowa 63
62- 081 Przeźmierowo

e-mail: med-lux@med-lux.pl

rejestracja on-line w ramach NFZ

tel.

61 8163901

Inspektor Ochrony Danych Med-Lux Sp. z o.o.
Anna Ozdoba
e-mail: iod@med-lux.pl
tel. +48 695 002 782

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego