Leczenie łuszczycy Luboń, Przeźmierowo, okolice Poznania

lek. med. Dorota Gajewska - specjalista dermatolog - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Bogusz Falkowski - dermatolog, wenerolog - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Katarzyna Czech-Tomkowiak - specjalista dermatolog - LUBOŃ

Łuszczyca to przewlekła, autoimmunologiczna choroba skóry, która objawia się występowaniem swędzących plam i grudek. Leczenie łuszczycy ma charakter objawowy i skupia się na ograniczeniu liczby i dotkliwości zmian chorobowych. Nasza klinika Med-Lux oferuje kompleksowe wsparcie dla pacjentów. 

Leczenie łuszczycy Poznań i okolice

Na temat łuszczycy powstało wiele mitów, jest to choroba, której często wstydzą się osoby, które na nią cierpią. Zastanawiają się gdzie leczyć łuszczycę w dyskretny sposób. Nasze placówki medyczne są do Twojej dyspozycji. Oferujemy kompleksowe wsparcie i pełną dyskrecję.

Działamy na terenie Poznania i okolic. Oferujemy m.in. leczenie łuszczycy Luboń oraz leczenie łuszczycy Przeźmierowo. Zapewniamy holistyczne wsparcie – nie tylko przepisujemy leki łagodzące objawy, ale także pomagamy zmniejszyć częstotliwość nawrotów.

Proces leczenia łuszczycy jest zawsze dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta m.in. jego trybu życia, czy też stopnia zaawansowania choroby. W przypadku tej choroby bardzo istotna jest odpowiednia dieta, stosowanie właściwych kosmetyków, a także delikatnych ubrań.

Leczenie łuszczycy prywatnie – u dzieci i dorosłych

Łuszczyca to choroba, która dotyka przede wszystkim dorosłych, jednak mierzą się z nią także dzieci. Gdy zauważysz niepokojące oznaki, to szybko zgłoś się do lekarza. W ten sposób zmniejszysz uciążliwość i rozwój choroby.

Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiednią terapię opartą o leczenie łuszczycy od wewnątrz, z wykorzystaniem leków. Ponadto pacjenci mogą liczyć na wskazówki i porady, które pozwolą im łagodzić zmiany chorobowe oraz zmniejszać ich częstotliwość.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego