Leczenie trądziku Luboń, Przeźmierowo, okolice Poznania

lek. med. Dorota Gajewska - specjalista dermatolog - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Bogusz Falkowski - dermatolog, wenerolog - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Katarzyna Czech-Tomkowiak - specjalista dermatolog - LUBOŃ

Med-Lux oferuje skuteczne leczenie trądziku Poznań i okolice. Trądzik to choroba, która charakteryzuje się występowaniem zmian skórnych m.in. pryszczy, krost, guzków. Najczęściej występują one na twarzy, pojawiają się także na szyi, ramionach oraz plecach. Leczenie trądziku i innych zmian skórnych powinno być dopasowane do indywidualnych potrzeb, dzięki temu terapia będzie skuteczna.

Leczenie trądziku Luboń, Przeźmierowo – okolice Poznania

Nasza placówka ma siedziby w okolicy Poznania. Oferujemy m.in. leczenie trądziku Przeźmierowo, Luboń. Jeśli szukasz dobrego dermatologa, to zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści zapewniają kompleksowe wsparcie, obejmujące m.in.:

  • Poradnictwo dotyczące pielęgnacji i higieny skóry.
  • Leczenie farmakologiczne – zarówno miejscowe, jak i ogólne.

Nie istnieje jedna strategia leczenia. Dobry dermatolog od trądziku zawsze dostosowuje szczegóły terapii do potrzeb i możliwości pacjenta.

Trądzik dermatolog – leczenie dorosłych i młodzieży

Najpopularniejszą przypadłością jest trądzik młodzieńczy. W okresie dorastania wielu nastolatków boryka się ze zmianami skórnymi. Jednak leczenie trądziku hormonalnego jest możliwe i z pewnością pomoże w tym dobry dermatolog.

Również dorośli mierzą się często ze zmianami skórnymi. Leczenie trądziku u dorosłych co do zasady nie różni się znacząco i opiera się o leczenie farmakologiczne oraz odpowiednią pielęgnację skóry. Oferujemy leczenie trądziku prywatnie, jeśli potrzebujesz szybkiego wsparcia, to skontaktuj się z nami i zarezerwuj wizytę.

W naszych poradniach przyjmuje dermatolog trądzik różowaty, hormonalny, noworodkowy – posiadamy specjalistów, którzy mają doświadczenie w pracy z różnymi zmianami skórnymi. Dzięki temu z pewnością otrzymasz profesjonalne wsparcie.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego