Ginekolog Luboń, Przeźmierowo • okolice Poznania

lek. med. Ewa Florek - specjalista ginekolog - położnik - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Elżbieta Paruzal - Derda - specjalista ginekolog - położnik - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Amanda Serdyńska-Więcław - specjalista ginekolog - położnik - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Agnieszka Rybarczyk - specjalista ginekolog - położnik - PRZEŹMIEROWO

lek.med. Agnieszka Rybarczyk - specjalista ginekolog - położnik - LUBOŃ

lek. med. Amanda Serdyńska-Więcław - specjalista ginekolog - położnik - LUBOŃ

 

Każdy ginekolog, przyjmujący w Przeźmierowie oraz w Luboniu, to wykwalifikowany specjalista. Takiego sprawdzonego, polecanego i dobrego lekarza warto mieć blisko miejsca zamieszkania. Nasze przychodnie specjalistyczne Med-Lux świadczą usługi w ramach poradni ginekologicznej dla pacjentek z Poznania oraz okolic. Oferujemy kompleksową usługę: diagnostykę zaburzeń, leczenie i profilaktykę działań związanych z żeńskim układem płciowym.

Ginekolog Luboń i Przeźmierowo — zakres działań lekarza

Lekarz ginekolog dla mieszkanek Gminy Tarnowo Podgórne i Lubonia zajmuje się profilaktyką oraz leczeniem żeńskiego układu płciowego. W ramach swojej specjalizacji diagnozuje, leczy i wspiera pacjentki w takim zakresie jak:

  • choroby i dolegliwości, takie jak rak szyjki macicy, zaburzenia hormonalne, stany zapalne pochwy, zaburzenia miesiączkowania;
  • czuwanie nad prawidłowym przebiegiem ciąży,
  • opieka ginekologiczna nad kobietami będącymi w okresie menopauzy;
  • problem niepłodności, nawracające poronienia, poradnictwo w zakresie antykoncepcji i planowania rodziny.

Ginekolog Przeźmierowo i Luboń — zabiegi i specjalistyczne badania

Każdy lekarz ginekolog przyjmujący w prywatnych gabinetach lekarskich Med-Lux w Przeźmierowie lub Luboniu posiada rozległą wiedzę oraz doświadczenie w każdym z wyżej wymienionych obszarów. Decydując się na wizytę w poradni Med-Lux możesz liczyć na wykonanie w placówce specjalistycznych badań i zabiegów ginekologicznych, takich jak:

  • wymazy wraz z cytologią;
  • USG (badanie ultrasonograficzne) połówkowe, piersi i ginekologiczne;
  • KTG.

Poradnia ginekologiczna Luboń i Przeźmierowo — profilaktyczne badania

Badania ginekologiczne, USG wraz z cytologią, a także badanie piersi, kobiety po 25. roku życia powinny wykonywać profilaktycznie. Pamiętaj, że wizyta kontrolna zwiększa szansę na wczesne wykrycie chorób układu rodnego lub innych nieprawidłowości, które skutkować mogą długotrwałym leczeniem w szpitalu specjalistycznym. Zadbaj o swoje zdrowie, dobry ginekolog i regularne wizyty to przepis na sukces!

Ginekolog Poznań i okolice

Podjęcie leczenia w gabinecie ginekologicznym w Przeźmierowie lub Luboniu to gwarancja otrzymania kompleksowej i profesjonalnej opieki lekarskiej, która dostępna jest w korzystnej cenie i dogodnym terminie. Zapraszamy na wizytę do naszych lekarzy również mieszkańców z miast takich jak: Skórzewo, Tarnowo Podgórne, Rokietnica, Dopiewo, Buk, Dąbrówka, Kaźmierz, Komorniki, Szamotuły.

Przychodnia Przeźmierowo oraz Przychodnia Luboń przyjmuje pacjentki na wizyty prywatne oraz w ramach prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego. W celu zapisania się na wizytę prosimy o kontakt telefoniczny z rejestracją.

Zachęcamy do skorzystania z wizyt u lekarza ginekologa w naszych placówkach w okolicy Poznania.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego