Ginekolog Poznań • Przeźmierowo i Luboń

ZAREJESTRUJ SIĘ ON-LINE

dr Ewa Florek - specjalista ginekolog - położnik - PRZEŹMIEROWO

dr Elżbieta Paruzal - Derda - specjalista ginekolog - położnik - PRZEŹMIEROWO

dr Agnieszka Rybarczyk - specjalista ginekolog - położnik - PRZEŹMIEROWO

 

dr Agnieszka Rybarczyk - specjalista ginekolog - położnik - LUBOŃ

 

Sprawdzony, polecany i dobry ginekolog, to lekarz, którego warto mieć blisko miejsca zamieszkania. Przychodnia lekarska Med-Lux z oddziałem w Przeźmierowie i Luboniu świadczy usługi w ramach poradni ginekologicznej dla pacjentek z Poznania oraz okolic. Oferujemy kompleksową usługę: diagnostykę zaburzeń, leczenie i profilaktykę działań związanych z żeńskim układem płciowym.

Zakres działań lekarza ginekologa

Lekarz ginekolog w naszych gabinetach w Przeźmierowie i Luboniu zajmuje się profilaktyką oraz leczeniem żeńskiego układu płciowego. W ramach swojej specjalizacji diagnozuje, leczy i wspiera pacjentki w takim zakresie jak:

  • choroby i dolegliwości, takie jak rak szyjki macicy, zaburzenia hormonalne, stany zapalne pochwy, zaburzenia miesiączkowania,
  • czuwanie nad prawidłowym przebiegiem ciąży, w tym również wykonywanie badań prenatalnych czy ktg płodu,
  • opieka ginekologiczna nad kobietami będącymi w okresie menopauzy,
  • problem niepłodności, nawracające poronienia, poradnictwo w zakresie antykoncepcji i planowania rodziny.

Ginekolog w Med-Lux wykonuje zabiegi i specjalistyczne badania

Każdy lekarz ginekolog przyjmujący w prywatnych gabinetach lekarskich Med-Lux w Przeźmierowie lub Luboniu posiada rozległą wiedzę oraz doświadczenie w każdym z wyżej wymienionych obszarów. Decydując się na wizytę w poradni Med-Lux możesz liczyć na wykonanie w placówce specjalistycznych badań i zabiegów ginekologicznych, takich jak:

  • wymazy wraz z cytologią,
  • USG (badanie ultrasonograficzne) połówkowe, piersi i ginekologiczne,
  • diagnostyka prenatalna,
  • KTG.

Profilaktyczne badania ginekologiczne

Badania ginekologiczne, USG wraz z cytologią, a także badanie piersi, kobiety po 25. roku życia powinny wykonywać profilaktycznie. Pamiętaj, że wizyta kontrolna zwiększa szansę na wczesne wykrycie chorób układu rodnego lub innych nieprawidłowości, które skutkować mogą długotrwałym leczeniem w szpitalu specjalistycznym. Zadbaj o swoje zdrowie, dobry ginekolog i regularne wizyty to przepis na sukces!

Ginekolog Poznań i okolice

Podjęcie leczenia w gabinecie ginekologicznym w Przeźmierowie lub Luboniu to gwarancja otrzymania kompleksowej i profesjonalnej opieki lekarskiej, która dostępna jest w korzystnej cenie i dogodnym terminie. Zapraszamy na wizytę do naszych lekarzy również mieszkańców z miast takich jak: Skórzewo, Tarnowo Podgórne, Rokietnica, Dopiewo, Buk, Dąbrówka, Kaźmierz, Komorniki, Szamotuły.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego