Badania prenatalne Przeźmierowo, Luboń • okolice Poznania

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety, który wymaga szczególnej opieki i troski o zdrowie zarówno matki, jak i rozwijającego się płodu. Badania prenatalne Poznań pozwolą Ci na monitorowanie swojego stanu zdrowia, jak i dziecka, a także wykrywanie ewentualnych chorób i wad rozwojowych na wczesnym etapie ciąży. Dzięki diagnostyce prenatalnej możliwe jest podjęcie odpowiednich działań medycznych.

Badania prenatalne Poznań – niezbędne podczas każdej ciąży

Badania prenatalne to szereg procedur medycznych, pozwalających na ocenę stanu zdrowia płodu. Podczas nich możliwe jest wykrycie chorób i wad rozwojowych jeszcze w okresie ciąży. Jednym z miejsc w Polsce, gdzie można je przeprowadzić, jest poradnia badań prenatalnych Poznań. Ginekolog Luboń w ramach diagnostyki wykona:

  • badanie USG prenatalne Poznań – to jedno z częściej wykonywanych badań. Warto jednak nie mylić go z klasycznym USG, które wykonywane jest podczas każdej wizyty. Badanie to umożliwia wykrycie ewentualnych wad rozwojowych, takich jak wodogłowie czy wady serca.
  • test PAPP-A i badanie podwójnego testu – to badania krwi w połączeniu z badaniem USG. Pozwalają na ocenę ryzyka wystąpienia niektórych chorób genetycznych u płodu, takich jak zespół Downa.

Badania prenatalne są bardzo ważne dla zdrowia płodu oraz matki. Umożliwiają bowiem szybkie wykrycie chorób i podjęcie odpowiednich działań, które mogą wpłynąć na poprawę stanu zdrowia dziecka. W Poznaniu istnieje wiele placówek medycznych oferujących badania prenatalne. Przychodnia Luboń oraz przychodnia Przeźmierowo oferują je także w zakresie swoich usług. W ramach naszej działalności wykonasz także:

 

 

lek. med. Ewa Florek - specjalista ginekolog - położnik - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Elżbieta Paruzal - Derda - specjalista ginekolog - położnik - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Agnieszka Rybarczyk - specjalista ginekolog - położnik - PRZEŹMIEROWO

lek.med. Agnieszka Rybarczyk - specjalista ginekolog - położnik - LUBOŃ

 

 

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego