Cytologia Przeźmierowo, Luboń • okolice Poznania

Cytologia Poznań to jedno z podstawowych badań diagnostycznych, jakie wykonać możesz w naszej Przychodni Med-Lux. Dzięki niej masz szansę szybko wykryć zmiany nowotworowe w organizmie. Badanie to polega na pobraniu wycinka nabłonka szyjki macicy i ocenie pod mikroskopem. Ginekolog Luboń bezboleśnie wykona Ci cytologię, a następnie przekaże próbkę do badania. 

Cytologia Poznań – zadbaj o swoje zdrowie!

Cytologia jest szczególnie ważnym badaniem dla każdej kobiety. Pozwala ona bowiem na wczesną diagnozę raka szyjki macicy – najczęstszego nowotworu u kobiet. Aby mieć pewność, że z Twoim zdrowiem jest wszystko w porządku, powinnaś regularnie wykonywać badanie cytologiczne. Jest ono całkowicie bezbolesne i trwa zaledwie kilka minut. Cytologia Przeźmierowo pobierana jest za pomocą specjalnej szczoteczki, przez lekarza ginekologa. Następnie, tak pobrany materiał, przekazywany jest do laboratorium, w którym poddawany jest specjalistycznym analizom. 

Przychodnia Luboń oraz przychodnia Przeźmierowo oferuje możliwość wykonania badania cytologicznego przez doświadczonych specjalistów. Zajmujemy się nie tylko wykrywaniem zmian nowotworowych, ale także monitorowaniem zdrowia kobiet i wykrywaniem chorób wirusowych. Nasza oferta obejmuje także specjalistyczne konsultacje z lekarzem ginekologiem oraz:

W naszej przychodni przykładamy dużą wagę do komfortu Pacjentek, dlatego dbamy o wyposażenie gabinetów w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, a także dyskretne i przyjazne warunki pobierania próbek. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług i zapewniamy indywidualną opiekę medyczną. Gwarantujemy, że wynik badania cytologii Poznań będzie dla Ciebie przedstawiony w sposób czytelny i rozwieje wszelkie wątpliwości. 

lek. med. Ewa Florek - specjalista ginekolog - położnik - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Elżbieta Paruzal - Derda - specjalista ginekolog - położnik - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Amanda Serdyńska-Więcław - specjalista ginekolog - położnik - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Agnieszka Rybarczyk - specjalista ginekolog - położnik - PRZEŹMIEROWO

lek.med. Agnieszka Rybarczyk - specjalista ginekolog - położnik - LUBOŃ

lek. med. Amanda Serdyńska-Więcław - specjalista ginekolog - położnik - LUBOŃ

 

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego