USG ginekologiczne Przeźmierowo, Luboń • okolice Poznania

Profesjonalnie wykonane badanie USG ginekologiczne Poznań, proponuje klientom przychodnia Przeźmierowo. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu najwyższej jakości badań wykonywanych za pomocą nowoczesnego sprzętu.

USG dopochwowe — gdzie zrobić?

Ginekolog Luboń specjalizuje się w wykonywaniu różnego rodzaju badań — w tym również USG ginekologicznego. Aby wykonać USG, nie trzeba wcale posiadać specjalistycznego skierowania od lekarza rodzinnego. Przychodnia Luboń przyjmuje pacjentki także prywatnie, a USG ginekologiczne wykonuje specjalista z tego zakresu. Warto zaznaczyć, że badanie ginekologiczne tego typu jest niezwykle istotne i pozwala na szybkie stwierdzenie ewentualnych niepokojących zmian w obrębie jamy brzusznej oraz jajników i macicy. Stan narządów rodnych kobiety może łatwo określić dostępna w naszej przychodni cytologia Poznań.

Aby wykonać badanie transwaginalne, pęcherz moczowy powinien być opróżniony. Przed planowaną wizytą warto zatem go opróżnić tak, by nic nie wpływało na stan powłok brzusznych. 

Profesjonalna przychodnia

Z usług naszych lekarzy specjalistów może skorzystać praktycznie każdy. Oprócz wspomnianych już badań ginekologicznych, nasze usługi to także możliwość skorzystania z KTG Poznań, jak również USG piersi Poznań. Szczególnie popularne w naszej dostępnej dla każdego pacjenta przychodni są badania prenatalne Poznań, które wykonywane są przy użyciu niezwykle nowoczesnego sprzętu.

Wykonywanie badań w naszej profesjonalnej przychodni to gwarancja najwyższej jakości. Każdy pacjent jest zawsze odpowiednio zaopiekowany; bez względu na stan zdrowia osoby zgłaszającej się do nas, zawsze jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze warunki. Warto przy okazji dodać, że cykliczne wykonywanie badań ginekologicznych może zapobiec rozwojowi poważnych schorzeń!

lek. med. Ewa Florek - specjalista ginekolog - położnik - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Elżbieta Paruzal - Derda - specjalista ginekolog - położnik - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Amanda Serdyńska-Więcław - specjalista ginekolog - położnik - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Agnieszka Rybarczyk - specjalista ginekolog - położnik - PRZEŹMIEROWO

lek.med. Agnieszka Rybarczyk - specjalista ginekolog - położnik - LUBOŃ

lek. med. Amanda Serdyńska-Więcław - specjalista ginekolog - położnik - LUBOŃ

 

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego