Psycholog

Mgr Ewa Brachun - psycholog i psychoterapeutka, absolwentka psychologii (specjalność: psychologia kliniczna) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aktualnie kończy całościowe 5-letnie szkolenie z psychoterapii w Polskim Stowarzyszeniu Rozwoju Psychoterapii rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Psycholog z doświadczeniem w pracy terapeutycznej i poradnictwie psychologicznym dla osób dorosłych i młodzieży, pracy z osobami w kryzysie, a także diagnostyce psychologicznej, prowadzeniu szkoleń i warsztatów psychologicznych.

Udziela pomocy psychoterapeutycznej osobom cierpiącym z powodu lęku, depresji, syndromu DDA, poszukującym swojej tożsamości i sensu życia, doświadczającym kryzysu życiowego.

W pracy terapeutycznej korzysta z podejścia zintegrowanego, swoją pracę systematycznie poddaje superwizji.

W swojej pracy kieruję się zasadami etycznymi zawartymi w Kodeksie Etyczno-Zawodowym Psychologa (PTP). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w ramach staży m.in. w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie, w Elbląskim Szpitalu Specjalistycznym na Oddziale Psychiatrycznym i Detoksykacji oraz ambulatorium i dziennym oddziale rehabilitacyjnym Poznańskiego Ośrodka Zdrowia Psychicznego, a także Ośrodku Leczenia Uzależnień i Psychoterapii w Golęczewie.

Koszt konsultacji 100 zł, 55 min. Przyjmujemy młodzież od 15 roku życia.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego