Szkoła rodzenia Przeźmierowo

Profesjonalna i przyjazna szkoła rodzenia w Przeźmierowie

Zapraszamy wszystkich przyszłych rodziców do naszej bezpłatnej szkoły rodzenia, która znajduje się w Przeźmierowie. Regularne wizyty w tym miejscu pozwalają zyskać praktyczną wiedzę, która z pewnością okaże się przydatna podczas przygotowań do najważniejszej roli w życiu. W naszej szkole rodzenia pomagamy opracować wyczerpujący i uporządkowany plan porodu, zawierający kolejne etapy rodzenia, a także odnoszący się do kwestii opieki okołoporodowej.

Rzetelne przygotowanie do najważniejszej roli w życiu

Szkoła rodzenia w Przeźmierowie zapewnia kobietom profesjonalne wsparcie położnej, a także doświadczonych wykładowców, którzy posiadają szeroką wiedzę w temacie rodzenia, wychowywania, a także rozwoju dzieci. Jest to miejsce, w którym przyszłe mamy mogą stworzyć wspólnotę, która będzie dla nich wsparciem w procesie oczekiwania na poród. Najlepiej zgłosić się do naszej szkoły rodzenia pomiędzy 25, a 27 tygodniem ciąży, kiedy maluszek nie jest jeszcze zbyt duży. Na tym etapie można swobodnie wykonywać ćwiczenia: rozciągające, oddechowe czy relaksacyjne.

Dlaczego warto?

Szkoła rodzenia w Przeźmierowie indywidualnie podchodzi do każdej przyszłej mamy. Dobrze wiemy, że każda ciąża jest inna i każda jest przez to wyjątkowa. Zapraszamy zarówno kobiety w ciąży, jak i ich partnerów. Zapewniamy małe, kameralne grupy, opiekę wykwalifikowanych i doświadczonych prowadzących, a także życzliwą atmosferę. Z nami rodzenie przestaje być przerażającą wizją, a staje się wyjątkowym i naturalnym etapem w życiu, przez który można przejść spokojnie i świadomie.

Do bezpłatnej szkoły rodzenia w Przeźmierowie zapraszamy także mieszkańców okolicznych miejscowości:

  • Rokietnica, Pawłowice, Kokoszczyn, Góra, Rumianek, Tarnowo Podgórne,
  • Jankowice, Lusówko, Lusowo, Sierosław, Zakrzewo, Dąbrówka, Dąbrowa, Skórzewo, Wysogotowo, Batorowo, Przeźmierowo,
  • Smochowice, Baranowo, Swadzim, Sady, Chyby, Kobylniki, Rogierówko, Napachanie, Kiekrz, Starzyny

Szkoła rodzenia Przeźmierowo

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego