Chirurg Naczyniowy Poznań • Przeźmierowo i Luboń

ZAREJESTRUJ SIĘ ON-LINE

prof. Ryszard Staniszewski - specjalista chirurg naczyniowy - PRZEŹMIEROWO

dr Marek Gajewski - specjalista chirurg ogólny - PRZEŹMIEROWO

dr Tomasz Synowiec - specjalista chirurg naczyniowy - LUBOŃ

 

Poradnia chirurgii naczyniowej w Med-Lux w Przeźmierowie i Luboniu pod Poznaniem zatrudnia wyłącznie lekarzy, którzy są specjalistami w swoim zawodzie. Chirurgia naczyniowa polega na diagnozowaniu a następnie leczeniu chorób, które powstają przez nieprawidłowe funkcjonowanie naczyń. Chirurg naczyniowy zajmuje się udrażnianiem chorych naczyń oraz wstawianiem protez naczyniowych.

Chirurg naczyniowy diagnozuje i leczy:

  • choroby naczyń kończyn górnych i dolnych (żylaki),
  • stany pozakrzepowe,
  • owrzodzenia podudzi,
  • zwężenia miażdżycowe naczyń, naczyń szyjnych, nerkowych i aorty,
  • choroby i stany pourazowe tętnic i żył.

Chirurgia naczyniowa – Luboń i Przeźmierowo k. Poznania

W centrum medycznym Med-Lux poradnia chirurgii naczyniowej przyjmuje osoby prywatnie i w ramach prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych. Nasz specjalista chirurg naczyniowy kieruje pacjentów m.in. na badanie, które potwierdzi lub wykluczy występowanie poważnych schorzeń układu krwionośnego. Taką diagnostykę można przeprowadzić m.in. na podstawie USG z dopplerem. Po tym nieskomplikowanym badaniu polegającym na „przeglądzie” żył za pomocą głowicy ultrasonografu od razu można wykluczyć lub potwierdzić np. zapalenie naczyń czy zakrzepicę.

Poradnia chirurgii naczyniowej w centrum medycznym Med-Lux w Przeźmierowie i Luboniu pod Poznaniem oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie wszelkich chorób naczyniowych.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego