Ubezpieczenie medyczne ENEL-MED

Placówki medyczne Med-Lux zapraszają wszystkie osoby, które posiadają prywatne ubezpieczenie zdrowotne, w tym pakiet ENEL-MED. Zapewnia on profesjonalne i kompleksowe leczenie, które obejmuje konsultacje i najlepszych lekarzy specjalistów, takich jak ginekolog, alergolog czy urolog.

Dla kogo opieka medyczna ENEL-MED?

Leczenie w ramach prywatnego pakietu ubezpieczeniowego ENEL-MED to dobry wybór dla osób, które pragną kompleksowo zadbać o zdrowie swoje oraz swoich najbliższych, a przy tym cenią komfort i oszczędność czasu. Placówki medyczne Med-Lux współpracują z ENEL-MED, dzięki czemu pacjenci posiadający pakiet zdrowotny od tego ubezpieczyciela mogą liczyć na najwyższy poziom opieki medycznej, zarówno w Luboniu, jak i w Przeźmierowie. Taka lokalizacja jest dogodna przede wszystkich dla pacjentów z takich miejscowości jak:  Luboń, Skórzewo, Tarnowo Podgórne, Rokietnica, Dopiewo, Buk, Dąbrówka, Kaźmierz, Komorniki, Szamotuły. Mogą oni ominąć korki, których trudno byłoby uniknąć podczas podróży do przychodni w Poznaniu.

Prywatna opieka i sprawdzone placówki medyczne ENEL-MED

Posiadacze pakietu ENEL-MED mogą zgłosić się do placówek medycznych Med-Lux zarówno na konsultacje lekarzy specjalistów jak i badania specjalistyczne. Kompleksowa diagnostyka, życzliwa opieka medyczna, dostęp do najlepszego sprzętu, to wszystko można otrzymać w tutejszych placówkach medycznych. Prywatne ubezpieczenie ENEL-MED to pewność indywidualnego podejścia do każdego pacjenta, co sprawia, że leczenie staje się dla pacjenta mniej stresujące. Jest to szczególnie ważne w przypadku opieki medycznej skierowanej do osób starszych i niepełnosprawnych.  

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego