Ubezpieczenie medyczne SIGNAL-IDUNA

Przychodnia Lekarska Med-Lux współpracuje ze sprawdzonymi prywatnymi firmami ubezpieczeniowymi, które zapewniają specjalistyczną opiekę medyczną, bez konieczności czekania w kolejkach. Jest wśród nich SIGNAL-IDUNA, ubezpieczyciel, który oferuje pacjentom dostęp do najlepszych lekarzy specjalistów, takich jak pediatra, ginekolog czy lekarz medycyny pracy. Zakup pakietu zdrowotnego SIGNAL-IDUNA zapewnia możliwość leczenia we wszystkich placówkach Przychodni Lekarskiej Med-Lux. Są one zlokalizowane w Przeźmierowie oraz Luboniu. Można tu wykonać badania okresowe, dotyczące medycyny pracy, a także badania kierowców, które obejmują psychotesty i inne badania psychologiczne. 

Komfort ubezpieczenia medycznego

Opieka medyczna w ramach SIGNAL-IDUNA to komfort wynikający z pewności, że w każdej chwili będzie nam udzielona fachowa i skuteczna pomoc medyczna. Jest to zasługa nie tylko możliwości skorzystania z konsultacji u najlepszych lekarzy specjalistów, ale także leczenia za pomocą nowoczesnego sprzętu i aparatury.  

Med-Lux zaprasza pacjentów z Poznania i okolic, w tym z takich miast i miejscowości, jak Luboń, Skórzewo, Tarnowo Podgórne, Rokietnica, Dopiewo, Buk, Dąbrówka, Kaźmierz, Komorniki, Szamotuły.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego