Kardiolog Luboń, Przeźmierowo • okolice Poznania

dr n. med. Lidia Wiechecka - Metzler - specjalista kardiolog - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Adriana Wysocka - Furmaniuk - specjalista hipertensjolog - PRZEŹMIEROWO

dr n. med. Joanna Foremska - Iciek - specjalista kardiolog - PRZEŹMIEROWO

dr n. med. Joanna Zaprutko - specjalista kardiolog - PRZEŹMIEROWO

dr. n. med. Marek Baliński - specjalista kardiolog - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Paulina Białek - Ławniczak - specjalista kardiolog - LUBOŃ

 dr n. med. Joanna Foremska - Iciek - specjalista kardiolog - LUBOŃ

Każdy kardiolog pracujący w Przeźmierowie oraz Luboniu, to wykwalifikowany specjalista. Jeśli masz problemy z sercem lub układem krążenia, to znalezienie dobrego kardiologa w pobliżu miejsca zamieszkania będzie dobrym pomysłem. Poradnia kardiologiczna Med-Lux Poznań posiada oddziały w Luboniu oraz Przeźmierowie, dzięki czemu oszczędzisz nerwy, a także czas przeznaczony na dojazdy do centrum miasta. To funkcjonalne i komfortowe rozwiązanie nie tylko dla mieszkańców Poznania, ale i okolic. Nasze przychodnie specjalistyczne oferują wizyty w ramach prywatnych świadczeń oraz na NFZ.

Kardiolog Przeźmierowo i Luboń — kiedy warto się udać?

Życie w stresie, codzienny pośpiech i zły sposób żywienia mają wpływ na nasze zdrowie, w tym także i serce. Zapobiegać jest dużo łatwiej niż leczyć, dlatego w przypadku zauważenia niepokojących symptomów, takich jak:

 • szybkie męczenie się,
 • omdlenia i zawroty głowy,
 • ból w klatce piersiowej

należy natychmiast skonsultować się z lekarzem kardiologiem lub internistą. Jeżeli masz takie objawy, to skorzystaj z porady kardiologa w naszych przychodniach w okolicach Poznania.

Poradnia kardiologiczna w Luboniu i Przeźmierowie — czym się zajmuje?

Każdy specjalista kardiolog, który przyjmuje w przychodni w Przeźmierowie oraz Luboniu, zajmuje się diagnozowaniem i terapią chorób:

 • serca;
 • układu krążenia;
 • naczyń krwionośnych;
 • mięśnia sercowego.

Leczeniu u kardiologa poddawani są pacjenci z:

 • nadciśnieniem tętniczym,
 • chorobą wieńcową,
 • stanami po zawale,
 • arytmiami,
 • wadami serca,
 • niewydolnością krążenia.

Specjaliści, pracujący w naszej poradni kardiologicznej w Luboniu i Przeźmierowie przeprowadzają szereg badań diagnostycznych, pozwalających określić rodzaj i stan zaawansowania choroby. Na podstawie ich wyników ordynowane jest optymalne leczenie.

Przychodnia kardiologiczna Luboń i Przeźmierowo — kompleksowa diagnostyka

Przychodnie kardiologiczne w okolicach Poznania, które prowadzimy, zapewniają możliwość wykonania specjalistycznych badań. Pełna diagnostyka w przypadku schorzeń układu krążenia obejmuje:

Prywatne konsultacje kardiologiczne

Umawiając się na wizytę w prywatnych gabinetach kardiologicznych w Luboniu lub Przeźmierowie, nie musisz czekać tygodni czy miesięcy na termin. Zapewniamy dostępność wykwalifikowanych lekarzy kardiologów, dobre ceny i atrakcyjne terminy wizyt, co potwierdzają opinie zadowolonych pacjentów. Zachęcamy do kontaktu mieszkańców Poznania, a także okolicznych miejscowości takich jak: Luboń, Skórzewo, Tarnowo Podgórne, Rokietnica, Dopiewo, Buk, Dąbrówka, Kaźmierz, Komorniki, Szamotuły.

Lekarze w poradni kardiologicznej Med-Lux Przeźmierowo

 • lek. med. Lidia Wiechecka-Metzler (NFZ) — specjalista kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych, wykonuje echo serca, próbę wysiłkową, EKG oraz holter;
 • lek. med. Adriana Wysocka-Furmaniuk (NFZ) — specjalista hipertensjolog, specjalista chorób wewnętrznych, wykonuje echo serca, próbę wysiłkową, EKG oraz holter;
 • dr n. med. Joanna Foremska-Iciek (prywatnie) — specjalista kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych, doktor nauk medycznych. Dyplom lekarza z wyróżnieniem (medal rektora), pracownik oddziału kardiologicznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu. Wykonuje EKG, EKG wysiłkowe, holter, echo serca;
 • dr n. med. Marek Baliński (prywatnie) — specjalista kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych, doktor nauk medycznych. Wykonuje EKG, EKG wysiłkowe, holter, echo serca;

Lekarze w poradni kardiologicznej Med-Lux Luboń

 • lek. med. Paulina Białek-Ławniczak (Luboń, NFZ oraz prywatnie) — specjalista kardiolog, wykonuje echo serca, EKG oraz holter.

Kardiolog w Med-Lux prywatnie i na NFZ

Lekarz kardiolog dla mieszkańców Gminy Tarnowo Podgórne oraz okolic Poznania przyjmuje pacjentów zarówno prywatnie, jak i na NFZ. W celu skorzystania z wizyty kardiologa w ramach NFZ wymagane jest skierowanie od lekarza rodzinnego lub innego lekarza specjalisty oraz pomyślna weryfikacja ubezpieczenia przez system eWuś na podstawie przedstawionego numeru PESEL.

Zachęcamy do skorzystania z wizyty u kardiologa wszystkich mieszkańców z okolic Poznania, które odbywają się zarówno na NFZ, jak i prywatnie.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego