Pielęgniarka POZ Przeźmierowo • okolice Poznania

Świadczymy usługi w pielęgniarki POZ, osobom, które są ubezpieczone i złożyły w naszej przychodni deklarację. Działamy w Przeźmierowie, przy ul. Rynkowej 63, co jest niewątpliwą zaletą dla wszystkich mieszkających poza Poznaniem.

Po rejestracji przyjmujemy pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00, oprócz dni ustawowo wolnych od pracy. W ramach poradni, pielęgniarki udzielają także wizyt domowych w godzinach przyjęć w uzasadnionych przypadkach.

Zmiana pielęgniarki POZ 

Zmiana pielęgniarki POZ może się odbyć trzy razy do roku poprzez złożenie nowej deklaracji  w nowej placówce – nie musimy dokonywać żadnych czynności w starej poradni.

Pacjent może zapisywać się na wizyty osobiście, telefonicznie lub za pośrednictwem osoby trzeciej. Zapisy przyjmujemy w pierwszym wolnym lub późniejszym terminie uzgodnionym z pacjentem.

Zespół podstawowej opieki rodzinnej

Na nasz zespół poradni POZ tworzą:

  • lekarze specjaliści pediatrzy i interniści,
  • pielęgniarki wykonujące szczepienia w ramach deklaracji do lekarza rodzinnego,
  • pielęgniarki POZ,
  • położne POZ.

Skierowanie do pielęgniarki POZ

Pielęgniarki wykonując zabiegi i inne czynności pielęgniarskie na zlecenie lekarza wydane na wizycie w ramach NFZ. Skierowanie powinno mieć formę papierową i być podpisane przez lekarza zlecającego.

Do korzystanie z usług pielęgniarek POZ zapraszamy także mieszkańców okolicznych miejscowości:

  • Jankowice, Lusówko, Lusowo, Sierosław, Zakrzewo, Dąbrówka, Dąbrowa, Skórzewo, Wysogotowo,
  • Rokietnica, Pawłowice, Kokoszczyn, Góra, Rumianek, Tarnowo Podgórne,
  • Smochowice, Baranowo, Swadzim, Sady, Chyby, Kobylniki, Rogierówko, Napachanie, Kiekrz.

pielęgniarka środowiskowa Poznań

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego