Ortopeda Luboń, Przeźmierowo • okolice Poznania

lek. med. Wojciech Gruszka - specjalista ortopeda - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Robert Szymański - specjalista ortopeda - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Jerzy Struszyński - specjalista ortopeda - PRZEŹMIEROWO - ZAREJESTRUJ SIĘ ONLINE!

dr n. med. Piotr Melzer - specjalista ortopeda, ortopeda dziecięcy - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Jacek Zielke - specjalista ortopeda - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Wiktor Kuchciński - specjalista ortopeda - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Jędrzej Strzelecki -ortopeda rezydent - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Wojciech Gruszka - specjalista ortopeda - LUBOŃ

lek. med. Stefan Andersz - specjalista ortopeda - LUBOŃ

dr n. med. Piotr Melzer - specjalista ortopeda, ortopeda dziecięcy - LUBOŃ

lek. med. Piotr Nawrocki - specjalista ortopeda - LUBOŃ

 

Każdy lekarz ortopeda, przyjmujący w naszej przychodni w Luboniu oraz Przeźmierowie to wykwalifikowany specjalista z dużym doświadczeniem. Od lat zajmują się leczeniem chorób i nieprawidłowości, które są związane z narządem ruchu. Wizyta u ortopedy jest konieczna, gdy pojawią się pierwsze objawy związane z tym narządem. Należy pamiętać, że wizyty u ortopedy nie powinno się odwlekać do momentu pojawienia się uciążliwego bólu czy opuchlizny. Każde niepokojące dolegliwości związane z układem ruchu powinny być skonsultowane z lekarzem. W takich przypadkach zapraszamy do skorzystania z wizyt, które przeprowadzają nasi ortopedzi w poradniach w okolicach Poznania.

Poradnia ortopedyczna w Luboniu i Przeźmierowie — czym się zajmują?

Nasi ortopedzi, przyjmujący pacjentów z Gminy Tarnowo Podgórne, Lubonia i okolic diagnozują i leczą schorzenia oraz urazy narządów ruchu takich jak:

  • kości,
  • kręgosłup,
  • stawy,
  • mięśnie.

Nasze poradnie ortopedyczne w okolicach Poznania zatrudniają lekarzy, którzy zajmują się leczeniem wad postawy – wrodzonych i nabytych. Nasi specjaliści przeprowadzają też terapię złamań, zwichnięć i stłuczeń.

Nasi ortopedzi w klinikach w okolicach Poznania leczą zapalenia kości i stawów oraz osteoporozę. Przychodnie specjalistyczne, które prowadzimy, zajmują się też leczeniem urazów kolan i barków oraz diagnostyką USG stawów.

W poradni ortopedycznej:

  • zakładamy i zdejmujemy opatrunki gipsowe;
  • podajemy blokady;
  • wykonujemy iniekcje.

Zarówno przychodnia w Przeźmierowie, jak i przychodnia w Luboniu ma swoją pracownię RTG. W przypadku konieczności wykonania zdjęcia rentgenowskiego można je zrobić na miejscu, dzięki czemu wizyta jest kompletna a pełna diagnoza możliwa.

Lekarze ortopedzi przyjmujący dzieci wykonują także USG bioderek u niemowląt — jest to badanie wykluczające dysplazję stawów biodrowych u nowo narodzonych dzieci.

Wizyta u ortopedy w Luboniu lub Przeźmierowie — jak się zapisać?

Nasi ortopedzi w przychodniach w okolicach Poznania przyjmują zarówno prywatnie, jak i w ramach NFZ. W celu odbycia wizyty na NFZ konieczne jest posiadanie skierowania od lekarza rodzinnego lub innego specjalisty.

Zapisy do ortopedy są telefoniczne lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie internetowej. W celu zapisu na wizytę na NFZ wymagane jest posiadanie numeru skierowania oraz numeru PESEL pacjenta. Do zapisu na wizytę prywatną wystarczy numer PESEL pacjenta.

Sprawdź naszych specjalistów!

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego