lek. med. Wojciech Gruszka

Zatrudniony w Med-Lux Poznań jako lekarz ortopeda, posiada specjalizację drugiego stopnia z ortopedii i traumatologii.

Ortopeda w Poznaniu z wieloletnim doświadczeniem

Dr Wojciech Gruszka to lekarz ortopeda z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym, zdobytym w Wojewódzkim Szpitalu Ortopedycznym przy ul. Gąsiorowskich w Poznaniu. Obecnie dr Gruszka pracuje w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Nowym Tomyślu.

Lekarz ortopeda Wojciech Gruszka jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego. Doświadczenie zawodowe poszerza uczestnicząc aktywnie w wielu kursach, warsztatach, szkoleniach, konferencjach oraz stażach polskich i zagranicznych, uzyskując odpowiednie certyfikaty. Pan doktor został wyróżniony Medalem Miasta Poznania w roku 1997.

Specjalizacja - informacje dodatkowe

Ortopeda lek. med. W. Gruszka specjalizuje się w protezoplastyce stawów biodrowych i barków, leczy następstwa urazów kończyn oraz zajmuje się schorzeniami narządu ruchu.

Ortopeda Med-Lux - konsultacje

Dr Gruszka udziela świadczeń w ramach poradni ortopedycznej w Poznaniu prowadzonej w placówkach Med-Lux w:

  • Luboniu  w poniedziałki po południu oraz piątki przed południem
  • Przeźmierowie we wtorki po południu i środy przed południem.

Udziela konsultacji także w języku angielskim i rosyjskim.

Poradnia ortopedyczna Poznań w Med-Lux

Zapraszamy do rejestracji. Ortopeda lek. med. W. Gruszka przyjmuje pacjentów prywatnie oraz w ramach umowy z NFZ w oddziałach placówki Med-Lux w Luboniu oraz Przeźmierowie.

Zapraszamy na badania również mieszkańców pobliskich miejscowości takich jak Skórzewo, Tarnowo Podgórne, Rokietnica, Dopiewo, Buk, Dąbrówka, Kaźmierz, Komorniki czy Szamotuły.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego