Ubezpieczenie medyczne POLMED

Przychodnia Lekarska Med-Lux współpracuje z największymi prywatnymi ubezpieczycielami w Polsce. Jest wśród nich POLMED, który oferuje pacjentom kompleksową opiekę medyczną, od konsultacji u lekarza medycyny pracy czy rodzinnego, przez usługi lekarzy specjalistów, takich jak pediatra czy ginekolog, aż po rehabilitację, zabiegi ambulatoryjne czy badania okresowe. W ramach pakietu POLMED w placówkach medycznych Med-Lux można także wykonać profilaktyczne badania w zakresie medycyny pracy, a także badania kierowców, obejmujące psychotesty i inne badania psychologiczne. Pacjenci mogą liczyć na opiekę wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy. Profesjonalizm i najwyższy poziom opieki medycznej jest możliwy dzięki nowoczesnemu sprzętowi, w tym specjalistycznej aparaturze, która polega na szczegółową oraz skuteczną diagnostykę.

Zalety korzystania z opieki medycznej POLMED

Zakup prywatnego pakietu medycznego POLMED zapewnia pacjentom możliwość skorzystania z opieki medycznej w placówkach Med-Lux, które znajdują się w Luboniu oraz Przeźmierowie. Taka lokalizacja pozwala ominąć korki, których nie sposób uniknąć w przypadku dojazdu do przychodni znajdujących się w centrum Poznania.  Med-Lux zachęca do zakupu ubezpieczenia zdrowotnego POLMED, zarówno dorosłe osoby pracujące, jak i ludzi starszych czy niepełnosprawnych, którzy w tutejszych placówkach mogą liczyć na szczególnie troskliwą opiekę.

Med-Lux zaprasza pacjentów z Poznania i okolic, takich jak  Luboń, Skórzewo, Tarnowo Podgórne, Rokietnica, Dopiewo, Buk, Dąbrówka, Kaźmierz, Komorniki czy Szamotuły.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego