Ubezpieczenie medyczne PZU Zdrowie

Przychodnia Lekarska Med-Lux zapewnia specjalistyczną opiekę medyczną pacjentom, którzy wykupili pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego. Kompleksowa pomoc medyczna obejmuje między innymi klientów ubezpieczonych w PZU Zdrowie. Mogą oni swobodnie i bez czekania w kolejkach zgłosić się do placówek medycznych Med-Lux, zlokalizowanych w Przeźmierowie oraz Luboniu. Na miejscu można wykonać kompleksowe badania w następujących obszarach:

  • medycyna pracy, zarówno pod kątem badań diagnostycznych, jak i konsultacji z lekarzem medycyny pracy,
  • badania kierowców, które obejmują psychotesty, a także inne badania psychologiczne,
  • konsultacje u najlepszych lekarzy specjalistów, w tym chirurga, ginekologa czy okulisty.

Opieka medyczna z PZU Zdrowie w placówkach Med-Lux

Ubezpieczenie PZU obejmuje zarówno badania wstępne, jak i okresowe czy kontrolne. Zapewnia także pomoc medyczną w nagłych wypadkach. Lokalizacja Med-Lux (Luboń i Przeźmierowo) sprawia, że placówki medyczne są chętnie odwiedzane przez pacjentów z takich miejscowości jak Luboń, Skórzewo, Tarnowo Podgórne, Rokietnica, Dopiewo, Buk, Dąbrówka, Kaźmierz, Komorniki, Szamotuły. Usytuowanie poza miastem zapewnia ciszę i spokój, a także pozwala uniknąć korków w centrum Poznania. Profesjonalna opieka medyczna w ramach pakietu ubezpieczenia PZU Zdrowie obejmuje konsultacje u najlepszych lekarzy specjalistów, opiekę życzliwego personelu, który wciąż podnosi swoje kwalifikacje, a także badania z wykorzystaniem specjalistycznej aparatury medycznej. 

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego