Ubezpieczenie medyczne COMPENSA

Prywatny pakiet medyczny COMPENSA zapewnia pacjentom możliwość skorzystania z profesjonalnej opieki medycznej w placówkach Przychodni Lekarskiej Med-Lux. Są one zlokalizowane w Luboniu i Przeźmierowie, co pozwala uniknąć korków i ścisku, tak powszechnych podczas dojazdu do przychodni zlokalizowanych w centrum Poznania. Zakup ubezpieczenia zdrowotnego COMPENSA gwarantuje pacjentom dostęp do szerokiej oferty usług medycznych, które obejmują następujące obszary:

  • badania kierowców,
  • psychotesty i inne badania psychologiczne,
  • rehabilitacja,
  • medycyna pracy.

Usługi medyczne na czas

Pacjenci, którzy wykupili prywatną opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia COMPENSA mają możliwość umówienia się na konsultacje do lekarzy specjalistów, takich jak pediatra, ginekolog, lekarz medycyny pracy czy psycholog. W każdej chwili mogą również wykonać badania okresowe. W placówkach medycznych Med-Lux pracują doświadczone i życzliwe położne, które do każdego pacjenta podchodzą w sposób indywidualny, szczególną opieką otaczając osoby starsze i niepełnosprawne.

Opieka medyczna w Przychodni Lekarskiej Med-Lux świadczona w ramach ubezpieczenia COMPENSA to propozycja skierowana przede wszystkim do osób, którym zależy na profesjonalnych i terminowych usługach medycznych, a także na przyjaznej atmosferze w miejscu leczenia.

Med-Lux zaprasza pacjentów z Poznania i okolic, takich jak: Luboń, Skórzewo, Tarnowo Podgórne, Rokietnica, Dopiewo, Buk, Dąbrówka, Kaźmierz, Komorniki, Szamotuły.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego