Laryngolog Poznań • Przeźmierowo i Luboń

ZAREJESTRUJ SIĘ ON-LINE

dr n. med. Piotr Dąbrowski - specjalista laryngolog - PRZEŹMIEROWO

dr Dorota Sołtysiak - specjalista laryngolog - PRZEŹMIEROWO

dr Olena Klemt - specjalista laryngolog - PRZEŹMIEROWO

 

dr Maciej Kamiński - specjalista laryngolog - LUBOŃ

dr Olena Klemt - specjalista laryngolog - LUBOŃ

dr hab.n.med. Anna Bartochowska - specjalista laryngolog - LUBOŃ

 

Poradnia laryngologiczna Med-Lux Poznań z oddziałem w Luboniu i Przeźmierowie to placówka, która zapewnia kompleksową diagnostykę, leczenie i profilaktykę schorzeń laryngologicznych u dorosłych i dzieci. Atrakcyjna lokalizacja, przystępne terminy wizyt i konsultacje u bardzo dobrych lekarzy specjalistów gwarantują usługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy pacjentów z Poznania, a także okolicznych miast. Laryngolog w Med-Lux świadczy usługi prywatnie oraz na NFZ.

Zakres działań lekarza laryngologa

Zakres działań laryngologa jest szeroki, specjalista laryngolog diagnozuje i leczy choroby:

 • gardła,
 • nosa,
 • uszu,
 • krtani,
 • jamy ustnej,
 • zatok przynosowych,
 • przełyku,
 • tchawicy.

Laryngolog zajmuje się także m.in. terapią nieprawidłowości w funkcjonowaniu błędnika i związanych z tym zawrotów głowy oraz zaburzeń równowagi.

Zabiegi wykonywane w poradni laryngologicznej Med-Lux Poznań

W naszych placówkach wykonywane są również różnego rodzaju zabiegi laryngologiczne. Specjalista laryngolog wykonuje część zabiegów ambulatoryjnie. W gabinecie przeprowadzane jest m.in.:

 • nakłuwanie zatok, ropni, cyst;
 • usuwanie polipów;
 • płukanie uszu; paracenteza.
 • zdjęcia RTG zatok, uszu i nosa wykonujemy na miejscu.

Kompleksowa oferta Med-Lux Poznań to przede wszystkim komfort dla pacjentów, którzy po diagnozie i skierowaniu na konkretne badania nie muszą już szukać innych placówek, czy oddziałów zlokalizowanych w nieatrakcyjnych z punktu widzenia pacjenta częściach miasta. Poradnia dysponuje także nowoczesnym videoskopem, umożliwiającym obejrzenie wnętrza nosa, gardła, krtani i ucha na monitorze - umożliwia to szczegółową ocenę i wykrycie zmian i polipów.

Badania słuchu w Med-Lux

Gorzej słyszysz? Skorzystaj z usług laryngologa w naszej poradni! Specjalista laryngolog podczas wizyty bada słuch, a w przypadku zdiagnozowania niedosłuchu kieruje pacjenta do protetyka słuchu, który na podstawie audiometrii impendacyjnej dobiera odpowiedni aparat. W zakresie badań słuchu (audiometria pendancyjna, typometria) i doboru aparatów słuchowych współpracujemy z odpowiednimi firmami na miejscu. Przychodnia lekarska Med-Lux Poznań to wszystko, czego potrzebujesz: najlepszy laryngolog, atrakcyjne terminy wizyt i korzystne ceny! 

Dobry laryngolog w Poznaniu prywatnie i na NFZ

Gabinety laryngologiczne Med-Lux z oddziałem w Przeźmierowie i Luboniu oferują usługę prywatnie oraz w ramach NFZ nie tylko dla mieszkańców Poznania, ale i okolicznych miast, takich jak: Luboń, Skórzewo, Tarnowo Podgórne, Rokietnica, Dopiewo, Buk, Dąbrówka, Kaźmierz, Komorniki czy Szamotuły. Przypominamy, że w celu skorzystania z wizyty w ramach NFZ wymagane jest skierowanie od lekarza rodzinnego lub innego lekarza specjalisty oraz pomyślna weryfikacja ubezpieczenia przez system eWuś na podstawie przedstawionego numeru PESEL

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego