Laryngolog Luboń, Przeźmierowo • okolice Poznania

dr n. med. Piotr Dąbrowski - specjalista laryngolog - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Dorota Sołtysiak - specjalista laryngolog - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Olena Klemt - specjalista laryngolog - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Maciej Kamiński - specjalista laryngolog - LUBOŃ

lek. med. Olena Klemt - specjalista laryngolog - LUBOŃ

dr hab. n. med. Anna Bartochowska - specjalista laryngolog - LUBOŃ

 

Laryngolog przyjmujący w Luboniu i Przeźmierowie zapewnia kompleksową diagnostykę, leczenie i profilaktykę schorzeń laryngologicznych u dorosłych i dzieci. Atrakcyjna lokalizacja, przystępne terminy wizyt i konsultacje u bardzo dobrych lekarzy specjalistów gwarantują usługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy pacjentów z Poznania, a także okolicznych miast na wizyty, które proponuje przychodnia Przeźmierowo oraz przychodnia Luboń. Laryngolog w Med-Lux świadczy usługi prywatnie oraz na NFZ.

Laryngolog Luboń oraz Przeźmierowo — zakres działań lekarza

Zakres działań lekarza w naszych poradniach laryngologicznych w Luboniu i Przeźmierowie jest szeroki. Każdy specjalista laryngolog diagnozuje i leczy choroby:

 • gardła;
 • nosa;
 • uszu;
 • krtani;
 • jamy ustnej;
 • zatok przynosowych;
 • przełyku;
 • tchawicy.

W naszych poradniach laryngologicznych w okolicach Poznania lekarze zajmują się także m.in. terapią nieprawidłowości w funkcjonowaniu błędnika i związanych z tym zawrotów głowy oraz zaburzeń równowagi.

Laryngolog Luboń i Przeźmierowo — zabiegi wykonywane w poradniach

W naszych placówkach wykonywane są również różnego rodzaju zabiegi laryngologiczne. Specjalista laryngolog wykonuje część zabiegów ambulatoryjnie. W gabinecie przeprowadzane jest m.in.:

 • nakłuwanie zatok, ropni, cyst;
 • usuwanie polipów;
 • płukanie uszu;
 • paracenteza;
 • videoskopia nosa, gardła i uszu;
 • RTG zatok

Kompleksowa oferta, którą oferują nasze przychodnie specjalistyczne to przede wszystkim komfort dla pacjentów, którzy po diagnozie i skierowaniu na konkretne badania nie muszą już szukać innych placówek, czy oddziałów zlokalizowanych w nieatrakcyjnych z punktu widzenia pacjenta częściach miasta. Poradnia dysponuje także nowoczesnym videoskopem, umożliwiającym obejrzenie wnętrza nosa, gardła, krtani i ucha na monitorze — umożliwia to szczegółową ocenę i wykrycie zmian i polipów.

Poradnia laryngologiczna w Luboniu i Przeźmierowie — badania słuchu

Gorzej słyszysz? Skorzystaj z usług laryngologa w naszej poradni dla mieszkańców Gminy Tarnowo Podgórne i okolic Poznania. Specjalista laryngolog podczas wizyty bada słuch, a w przypadku zdiagnozowania niedosłuchu kieruje pacjenta do protetyka słuchu, który na podstawie audiometrii impendacyjnej dobiera odpowiedni aparat. W zakresie badań słuchu (audiometria pendancyjna, typometria) i doboru aparatów słuchowych współpracujemy z odpowiednimi firmami na miejscu. Przychodnia lekarska Med-Lux Poznań to wszystko, czego potrzebujesz: najlepszy laryngolog, atrakcyjne terminy wizyt i korzystne ceny!

Dobry laryngolog w Poznaniu prywatnie i na NFZ

Wizyty u laryngologa w Luboniu oraz Przeźmierowie odbywają się prywatnie i w ramach NFZ. Skorzystać z nich mogą nie tylko mieszkańcy Poznania, ale i okolicznych miast, takich jak: Luboń, Skórzewo, Tarnowo Podgórne, Rokietnica, Dopiewo, Buk, Dąbrówka, Kaźmierz, Komorniki czy Szamotuły.

Przypominamy, że w celu skorzystania z wizyty w ramach NFZ wymagane jest skierowanie od lekarza rodzinnego lub innego lekarza specjalisty oraz pomyślna weryfikacja ubezpieczenia przez system eWuś na podstawie przedstawionego numeru PESEL.

Zadzwoń i umów się na wizytę do laryngologa na NFZ lub prywatnie w naszych przychodniach laryngologicznych w okolicach Poznania.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego