Pulmonolog Przeźmierowo, Luboń • okolice Poznania

UWAGA! Aby na wizycie mogły zostać wykonane testy alergologiczne należy odstawić leki przeciwalergiczne minimum 10 dni przed planowaną wizytą!

 

lek. med. Teresa Waszak-Mroczyńska - specjalista pulmonolog (dziecięcy) - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Anna Sokołowska-Ziętek - specjalista pulmonolog, alergolog, pediatra - PRZEŹMIEROWO

dr. n. med. Marta Lembicz - specjalista pulmonolog - PRZEŹMIEROWO

lek. med. Małgorzata Kędziora - specjalista pulmonolog (dziecięcy) - PRZEŹMIEROWO

dr n. med. Małgorzata Rzymkowska - specjalista pulmonolog (dziecięcy) - LUBOŃ

 lek. med. Małgorzata Kędziora - specjalista pulmonolog (dziecięcy) - LUBOŃ

Lekarz pulmonolog, przyjmujący w naszym Centrum Medycznym w Przeźmierowie to specjalista mający wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu przeprowadzane przez niego leczenie jest skuteczne i pozwala pozbyć się uciążliwych objawów. Z jego pomocy trzeba skorzystać, gdy często pojawiają się infekcje układu oddechowego, duszności lub świszczący oddech. W takim wypadku lekarz podstawowej opieki zdrowotnej może już nie wystarczyć.

Pulmonolog Przeźmierowo, Luboń — czym się zajmuje?

Pulmonolog dla mieszkańców Gminy Tarnowo Podgórne, Poznania i okolic zajmuje się diagnozą, leczeniem i profilaktyką schorzeń układu oddechowego takich jak:

  • astma oskrzelowa;
  • alergie wziewne,
  • gruźlica;
  • mukowiscydoza;
  • odma opłucna;
  • przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP);
  • obturacyjny bezdech podczas snu (OBPS);
  • nowotwory.

Przychodnia w Przeźmierowie umożliwia wykonanie podczas wizyty w poradni dodatkowych badań, ułatwiających diagnostykę i leczenie. A są to:

  • testy alergiczne skórne;
  • badanie spirometrii.

Możliwość wykonania tych badań w naszej poradni pulmonologicznej w okolicach Poznania sprawia, że diagnostyka jest szybsza i nie ma konieczności szukania innej przychodni, w której można wykonać dodatkowe badania.

Poradnia pulmonologiczna — co zrobić, by zapisać się na wizytę?

Z wizyt u naszego dobrego pulmonologa w przychodni w okolicach Poznania, mogą skorzystać zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. W poradni odbywają się wyłącznie wizyty w ramach NFZ.

W celu zapisania się na wizytę do naszej poradni pulmonologicznej w okolicach Poznania na NFZ wymagane jest posiadanie skierowania od lekarza rodzinnego lub innego specjalisty. Zapisy odbywają się telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie internetowej. Podczas zapisu konieczne jest podanie numeru skierowania oraz numeru PESEL pacjenta w celu weryfikacji ubezpieczenia przez system eWuś — brak tych danych uniemożliwi zapis.

Nasze przychodnie specjalistyczne oferują również wizyty u innych specjalistów, których spis znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do skorzystania z wizyty u pulmonologa w ramach NFZ w przychodni w Luboniu i Przeźmierowie koło Poznania!

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego