Badania okresowe Luboń i okolice Poznania

Specjalistyczne centrum medyczne

Centrum Medyczne Med-Lux zachęca do skorzystania z badań lekarskich do pracy. Nasze placówki  znajdują się w Luboniu oraz Przeźmierowie koło Poznania. Oferujemy szeroki zakres usług medycznych i korzystne ceny za wykonane badania. W Centrum Medycznym Med-Lux prowadzimy specjalistyczne konsultacje medycyny pracy w Poznaniu oraz wielu innych specjalizacji.

 

Wszystkie rodzaje badań dla pracowników

Nasze placówki posiadają własne laboratorium medyczne, pracownie badań EKG , USG oraz pracownię rentgenowską. Dzięki temu, wszystkie potrzebne badania profilaktyczne do pracy mogą Państwo wykonać w jednym miejscu. Dla pacjentów przygotowaliśmy również konsultacje z okulistą, neurologiem oraz laryngologiem. Wykonujemy badania medycyny pracy dla wszystkich grup zawodowych.

 

Jedna placówka medyczna i wiele możliwości

W Centrum Medyczne Med-Lux w Luboniu i Przeźmierowie przeprowadzamy:

  • badania wstępne,
  • badania okresowe,
  • badania kontrolne,
  • badania sanitarne.

Wszystkie badania z zakresu medycyny pracy wykonujemy w ciągu jednego dnia. Wystawiamy orzeczenie lekarskie dla pracownika i udzielamy wszelkich wskazówek w razie konieczności wykonania dalszych badań.

Zachęcamy również do skorzystania z usług z zakresu badań psychologicznych dla kierowców oraz ćwiczeń rehabilitacyjnych.

 

Zapraszamy na badania profilaktyczne pracowników również mieszkańców okolicznych miejscowości, takich jak: 

  • Tarnowo Podgórne, Dopiewo, Rokietnica, Baranowo, Pawłowice, Kokoszczyn, Lusówko, Sierosław,
  • Smochowice, Swadzim, Sady, Chyby, Kobylniki, Rogierówko,
  • Napachanie, Kiekrz, Starzyny, Komorniki, Mosina, Dębiec, Stęszew,
  • Zakrzewo, Pniewy, Szamotuły, Niepruszewo, Skórzewo.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego