Badania okresowe Luboń i okolice Poznania

Rodzaje badań profilaktycznych

Wykonujemy badania wstępne, okresowe i kontrolne pracowników zarówno w placówce w Przeźmierowie, jak i w Luboniu. Centrum Medyczne Med-Lux zachęca do skorzystania z wygodnej formy badań medycyny pracy. Oferujemy szeroki zakres usług medycznych i korzystne ceny za wykonane badania. W Centrum Medycznym Med-Lux prowadzimy specjalistyczne konsultacje medycyny pracy w Poznaniu oraz wielu innych specjalizacji.

Wszystkie rodzaje badań dla pracowników

Nasze przychodnie specjalistyczne posiadają własne laboratorium medyczne, pracownie badań EKG, spirometrii, badania słuchu oraz pracownię rentgenowską. Dzięki temu wszystkie potrzebne badania profilaktyczne do pracy mogą Państwo wykonać w jednym miejscu w czasie jednej wizyty. Nie muszą Państwo korzystać z badań w kilku placówkach. Zaoszczędzą Państwo czas na kilkukrotnych wizytach. Dla pacjentów przygotowaliśmy również konsultacje z okulistą, neurologiem, laryngologiem oraz psychologiem transportu. Badania profilaktyczne do pracy w naszych placówkach w okolicach Poznania przeprowadzamy kompleksowo. Wykonujemy badania medycyny pracy dla wszystkich grup zawodowych. Każdy niezależnie od stanowiska pracy, może skorzystać z usług naszych placówek.

Jedna placówka medyczna i wiele możliwości

Przychodnia w Przeźmierowie oraz Przychodnia w Luboniu przeprowadza:

 • badania wstępne;
 • badania okresowe;
 • badania kontrolne;
 • badania sanitarne
 • badania kierowców do Urzędu Komunikacji.

Wszystkie badania z zakresu medycyny pracy wykonujemy w ciągu jednego dnia. Wystawiamy orzeczenie lekarskie dla pracownika i udzielamy wszelkich wskazówek w razie konieczności wykonania dalszych badań.

Zachęcamy również do skorzystania z usług z zakresu badań psychologicznych dla kierowców wymaganych przez Inspekcję Transportu Drogowego.

 

Przygotowanie do badań laboratoryjnych, wykonywanych w ramach poradni medycyny pracy:

 • Należy zgłosić się na czczo, najlepiej po co najmniej 12-godzinnym niespożywaniu posiłków (UWAGA! Płyny również mogą wpływać na wyniki badań, przed badaniami nie należy spożywać kawy, herbaty, zaleca się picie wody)
 • Dzień przed badaniem unikaj spożywania alkoholu i ciężkich, tłustych potraw oraz ogranicz wysiłek fizyczny
 • Zabierz ze sobą próbkę moczu w przypadku występowania takich czynników szkodliwych jak mikroklimat zimny, mikroklimat gorący, na stanowisku strażaka oraz kiedy na skierowaniu pracodawca umieścił wyraźną prośbę o wykonanie badania moczu

Badania lekarskie do pracy w okolicach Poznania — jak się zapisać?

Zapisy na badania okresowe pracowników w okolicach Poznania odbywają się telefonicznie lub przez internet. Placówka w Przeźmierowie prowadzi kalendarz online. W placówce w Luboniu mogą Państwo skorzystać z formularza kontaktowego na stronie internetowej i w szybki sposób zapisać się na badania lub zadzwonić do rejestracji, która zaproponuje dogodny termin wizyty. Na badania profilaktyczne do pracy w Przeźmierowie oraz Luboniu nie będą Państwo czekać długo. W naszych placówkach dbamy o to, by terminy były krótkie.

Zapraszamy na badania profilaktyczne w placówkach w okolicach Poznania również mieszkańców miejscowości, takich jak:

 • Tarnowo Podgórne, Dopiewo, Rokietnica, Baranowo, Pawłowice, Kokoszczyn, Lusówko, Sierosław,
 • Smochowice, Swadzim, Sady, Chyby, Kobylniki, Rogierówko,
 • Napachanie, Kiekrz, Starzyny, Komorniki, Mosina, Dębiec, Stęszew,
 • Zakrzewo, Pniewy, Szamotuły, Niepruszewo, Skórzewo.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego