badanie

Badania okresowe Komorniki

Mieszkasz lub pracujesz w Komornikach, i musisz wykonać niezbędne badania okresowe? Wybierz przychodnie Med-Lux z siedzibą w Przeźmierowie i Luboniu. Dlaczego warto? Choćby dlatego, że nie będziesz stał w korkach w centrum miasta, wykonasz wszystkie niezbędne testy diagnostyczne w jednym dniu, bez konieczności poszukiwania kilku specjalistów w oddalonych od siebie przychodniach. Zarejestruj się wcześniej przez telefon lub osobiście, przyjdź na czczo i wyjdź z orzeczeniem stwierdzającym brak przeszkód do pracy!

Jakie badania okresowe pracowników będziesz musiał wykonać?

Nie da się z góry założyć, jakie badania okresowe zleci lekarz z zakresu medycyny pracy. W zależności od zajmowanego stanowiska i występujących na nim zagrożeń konieczna będzie diagnostyka w zakresie określonych specjalizacji. Osoby z Komornik mające kontakt z różnego rodzaju pyłami lub substancjami chemicznymi prawdopodobnie będą miały wykonaną spirometrię oraz rentgen płuc, a pracownicy funkcjonujący w wysokiej bądź niskiej temperaturze - EKG.

Co zyskasz, decydując się na badania okresowe pracowników w Med-Lux?

  • cenny czas - u nas wszystkie badania zrealizujesz w ciągu jednego dnia, niezależnie od liczby odwiedzanych specjalistów,

  • gwarancję, że jesteś zdrowy, a Twoja kondycja nie ucierpi wskutek pracy na danym stanowisku,

  • niezbędne orzeczenie, na podstawie którego bez obaw będziesz mógł przystąpić do wykonywania służbowych obowiązków.

  • unikniesz kary z Państwowej Inspekcji Pracy.

Zapraszamy do przychodni Med-Lux mieszkańców Komornik i okolicznych gmin - u nas bez niepotrzebnego stresu wykonasz wszystkie okresowe badania lekarskie pracowników.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego