Badania okresowe Tarnowo Podgórne

Badania okresowe dla osób z Tarnowa Podgórnego w dogodnej lokalizacji, poza centrum Poznania? To możliwe dzięki ośrodkom Centrum Medycznego Med-Lux w Przeźmierowie i Luboniu. Jeśli nie zdajesz sobie sprawy, jak ważne są badania okresowe pracowników, to czas to zmienić.

Jakie okresowe badania lekarskie musisz wykonać jako pracownik?

W zależności od rodzaju zajmowanego stanowiska i zagrożeń, z jakimi się stykasz w trakcie pracy, badania będziesz musiał wykonywać co 3 lub 4 lata, a czasem i co roku. Podstawą okresowych badań lekarskich pracowników są: badanie lekarza medycyny pracy i pobranie krwi  w celu sprawdzenia poziomu cukru. Ewentualna dodatkowa diagnostyka jest zlecana indywidualnie - osobom pracującym przy komputerze wzrok sprawdzi okulista, a pracowników narażonych na hałas czeka wizyta u otolaryngologa i badanie słuchu. U części pacjentów może zaistnieć konieczność badania przez neurologa czy psychologa. Mieszkając w Tarnowie Podgórnym, możesz wybrać naszą poradnię w Przeźmierowie zamiast placówek zlokalizowanych w centrum Poznania. Zyskasz trochę czasu, a wszystkie zaświadczenie otrzymasz jednego dnia, bez konieczności wizyt w różnych przychodniach, w kilku terminach. Nasze usługi z zakresu medycyny pracy dla mieszkańców Tarnowa Podgórnego i okolicznych gmin oferujemy w atrakcyjnej cenie. Świadczą je specjaliści mający wieloletnie doświadczenie w danej dziedzinie. Dzięki temu wiesz, że praca nie zaszkodzi Twojemu zdrowiu i unikniesz kary z Państwowej Inspekcji Pracy.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego