badanie

Badania okresowe Rokietnica

Badania okresowe to jeden z najistotniejszych elementów dbania o zdrowie pracowników i spełnianie wymagań prawa pracy. Jeśli prowadzisz firmę w Rokietnicy i poszukujesz specjalistów, dzięki którym sprawdzisz stan zdrowia zespołu, zgłoś się do kliniki Med-Lux mającej swoją przychodnię w Przeźmierowie i w Luboniu. Dzięki nam nie trzeba już specjalnie wybierać się do Poznania bądź szukać specjalistów w różnych lokalizacjach.

Badania okresowe pracowników dla mieszkańców Rokietnicy

Nie chcesz tracić pracownika na kilka dni tylko po to, by zrobił konieczne badania okresowe? Mamy rozwiązanie - w ośrodku medycyny pracy Med-Lux wszelkie niezbędne orzeczenia można uzyskać w ciągu jednego dnia. Wystarczy się tylko wcześniej zarejestrować - telefonicznie lub osobiście - a następnie, już na miejscu, wykonać badanie krwi oraz, w razie takiej potrzeby, odbyć konsultację ze specjalistami, na przykład okulistą czy laryngologiem. Na podstawie jej wyników lekarz z uprawnieniami z zakresu medycyny pracy wyda stosowne orzeczenie zezwalające na pracę w określonych warunkach. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu lekarskiego gwarantuje, że jako pracodawca będziesz działał zgodnie z prawem, Twoi pracownicy zyskają pewność, że są odpowiednimi kandydatami do pełnienia określonych funkcji w firmie, unikniesz także kary z Państwowej Inspekcji Pracy. Zapraszamy zarówno pracodawców, jak i pracowników z Rokietnicy oraz okolicznych gmin do skorzystania z naszej oferty badań okresowych.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego