Badania okresowe Mosina

Prowadzisz firmę w Mosinie i potrzebujesz ośrodka wykonującego badania okresowe? Podpisz umowę z Med-Lux z siedzibą w Luboniu bądź Przeźmierowie. Dzięki temu Twoi pracownicy poświęcą tylko część dnia na okresowe badania lekarskie, a Ty zyskasz pewność, że ich stan zdrowotny pozwala na wykonywanie zawodowych obowiązków w określonych warunkach i unikniesz kary z Państwowej Inspekcji Pracy.

Badania okresowe pracowników z Mosiny w dogodnej lokalizacji 

Mieszkając i pracując w Mosinie, chcemy załatwić jak najwięcej spraw w okolicy, bez konieczności dojazdu do Poznania. W Med-Lux wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pracodawców i pracowników - oferujemy bogatą ofertę badań okresowych przeprowadzanych przez specjalistów w przychodni w Luboniu. Szeroki zakres usług w jednym miejscu - diagnostyka okulistyczna, laryngologiczna, neurologiczna i psychologiczna - sprawia, że pracodawca zwalnia pracownika tylko na pół dnia zamiast kilku dni. Jedyne, co musi zrobić pracownik, to zarejestrować się wcześniej telefonicznie bądź osobiście i przyjść na czczo w celu uzyskania miarodajnych wyników badań krwi, przynosząc ze sobą dowód tożsamości i skierowanie od pracodawcy określające stanowisko pracy. Zachęcamy do wykonania badań okresowych u doświadczonych specjalistów w Luboniu i Przeźmierowie. Bądź odpowiedzialnym pracownikiem bądź pracodawcą, dbaj o swoje zdrowie w trakcie pracy i uniknij kary z Państwowej Inspekcji Pracy.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego