Badania okresowe Stęszew

Szukasz przychodni w okolicach Stęszewa, w której Twoi pracownicy będą mogli wykonać badania okresowe? Zgłoś się do Med-Lux z placówkami w Luboniu i Przeźmierowie. Nie ma sensu jechać do Poznania tylko po to, by wykonać badania okresowe pracowników, skoro można obyć się bez stania w korkach dzięki naszym specjalistom z zakresu medycyny pracy.

Badania okresowe pracowników - dlaczego są takie ważne?

Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę z siedzibą w Stęszewie, czy w jakiejkolwiek innej miejscowości, masz obowiązek dbać o zdrowie swoich pracowników. Właśnie dlatego musisz wysyłać ich nie tylko na badania wstępne przed rozpoczęciem pracy, ale także cykliczne badania okresowe, dzięki czemu będziesz miał stuprocentową gwarancję, że zatrudniasz właściwe osoby na właściwe stanowisko i unikniesz kary z Państwowej Inspekcji Pracy.

Bogata oferta badań okresowych dla pracowników ze Stęszewa

Z jakich usług mogą skorzystać pracownicy ze Stęszewa chcący wykonać badania okresowe w Med-Lux? Z diagnostyki w zakresie określonych specjalizacji, takich jak:

  • neurologia,

  • okulistyka,

  • laryngologia,

  • psychotechnika,

  • laboratorium.

Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie medycyny pracy wykonają zarówno podstawowe, jak i bardziej zaawansowane badania okresowe pracowników, na przykład EKG, spirometrię czy badanie dna oka. Pacjenci muszą się jedynie zarejestrować przed wizytą - osobiście bądź telefonicznie. W konkretnym dniu do Med-Lux należy zgłosić się na czczo, by paramtery krwi były zgodne ze stanem zdrowia pracownika. To wszystko, co musisz zrobić - reszta należy do zespołu Med-Lux.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego