Medycyna pracy Tarnowo Podgórne

Interesuje Cię wykonanie specjalistycznych badań z zakresu Medycyny Pracy w pobliżu Tarnowa Podgórnego? W naszych placówkach wykonasz kompleksowe badania niezależnie od stanowiska, które zajmujesz. Badania przeprowadzamy w poradniach w Luboniu i Przeźmierowie, znajdujących się w pobliżu Tarnowa Podgórnego.

Medycyna Pracy w Tarnowie Podgórnym — kiedy musisz udać się na badania?

Jeśli rozpoczynasz właśnie nową pracę, zmieniłeś stanowisko, bądź też wracasz ze zwolnienia lekarskiego, które trwało dłużej niż 30 dni, zapraszamy na badania Medycyny Pracy w pobliżu Tarnowa Podgórnego.

Lekarz Medycyny Pracy w Tarnowie Podgórnym — jakie badania wykonuje?

Tarnowo Podgórne — lekarz Medycyny Pracy w naszych placówkach wykonuje badania:

  • wstępne;
  • okresowe;
  • kontrolne;
  • sanitarne;
  • badania kierowców do Urzędu Komunikacji.

Nasze przychodnie specjalistyczne zapewniają profesjonalną opiekę medyczną w korzystnej cenie. Badania Medycyna Pracy obejmują badania krwi, a także spirometrię, rentgen płuc, badanie okulistyczne, neurologiczne lub laryngologiczne. Wszystkie badania robimy na miejscu. Wykonasz więc je w jeden dzień. Proponujemy również badania psychologiczne dla kierowców. Korzystając z naszych usług, masz pewność, że lekarz Medycyny pracy w Tarnowie Podgórnym wystawi zaświadczenie tego samego dnia.

W naszej ofercie znajduje się między innymi:

Mieszkasz w tych miejscowościach i musisz skorzystać z usługi lekarza Medycyny Pracy? Dzięki naszym przychodniom nie musisz już jechać do Poznania i tracić całego dnia na wykonanie badań. Dogodna lokalizacja poza centrum Poznania sprawia, że dojazd do naszych poradni odbywa się szybko, wygodnie i bez korków. Na terenie przychodni znajduje się duży parking, na którym możesz bezpiecznie zostawić auto i udać się na badania.

Lekarz Pracy — jak się zapisać?

Jeżeli chcesz skorzystać z lekarza pracy w naszych placówkach, to zapisz się za pomocą formularza na stronie internetowej lub zadzwoń. Przez telefon podamy Ci dogodny termin wizyty.

Placówka w Przeźmierowie prowadzi rejestrację online.

Zapraszamy do kontaktu!

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego