Medycyna pracy Tarnowo Podgórne

Interesuje Cię wykonanie specjalistycznych badań z zakresu Medycyny Pracy w pobliżu Tarnowa Podgórnego? Bardzo dobrze trafiłeś, ponieważ nasza przychodnia medyczna oferuje pakiet kompleksowych badań pracowniczych, w tym zarówno badania wstępne do pracy, okresowe, jak i kontrolne. Nasz lekarz Medycyny Pracy  przyjmuje w gabinetach w Luboniu i Przeźmierowie, znajdujących się w pobliżu Tarnowa Podgórnego.

Zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną w korzystnej cenie. Badania Medycyna Pracy obejmują badania krwi, a także spirometrię, rentgen płuc, badanie okulistyczne, neurologiczne lub laryngologiczne.  Jeśli rozpoczynasz właśnie nową pracę, zmieniłeś stanowisko, bądź też wracasz ze zwolnienia lekarskiego, które trwało dłużej niż 30 dni, zapraszamy na badania Medycyny Pracy w pobliżu Tarnowa Podgórnego.

Dogodna lokalizacja poza centrum Poznania sprawia, że dojazd do naszych gabinetów odbywa się szybko, wygodnie i bez korków. Na terenie przychodni znajduje się duży parking, na którym możesz bezpiecznie zostawić auto i udać się na badania.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego