Medycyna pracy Stęszew

Szukasz sprawdzonego lekarza Medycyny Pracy, który przyjmuje w pobliżu Stęszewa? W takim razie zapraszamy do naszej przychodni medycznej, w której w przyjaznej atmosferze wykonujemy kompleksowe badania pracownicze, w tym badania wstępne do pracy, okresowe oraz kontrolne. Dodatkowo można u nas również wykonać badania sanitarne, a także przeznaczone dla kierowców czy dla kandydatów na kierowców.

Dbamy o najwyższą jakość opieki medycznej, a przy tym oferujemy atrakcyjną cenę wizyty w gabinecie Medycyny Pracy. Jeśli pracujesz lub zamierzasz pracować w Stęszewie lub jego okolicach, zgłoś się do nas ze skierowaniem od swojego zakładu pracy.

Badania Medycyny Pracy wykonywane są na czczo i obejmują między innymi badania krwi, słuchu, wzroku, pomiar zawartości cukru we krwi czy kontrolę laryngologiczną. Podczas jednej wizyty możemy wykonać także badania dodatkowe, na przykład EKG, USG, rentgen czy psychotesty. Jeśli chciałbyś uniknąć korków związanych z dojazdem do przychodni zlokalizowanej w centrum Poznania, nasza przychodnia medyczna w pobliżu Stęszewa to dobry wybór. Zapraszamy!

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego