Medycyna pracy Stęszew

Medycyna pracy Stęszew, to miejsce, gdzie przyjmują sprawdzeni lekarze. Zapraszamy do naszej przychodni medycznej, w której w przyjaznej atmosferze wykonujemy kompleksowe badania pracownicze, w tym badania wstępne do pracy, okresowe oraz kontrolne. Dodatkowo, u nas możesz wykonać niezbędne badania sanitarne, a także te, przeznaczone dla kierowców czy dla kandydatów na kierowców.

Medycyna pracy Stęszew – wykwalifikowana kadra na wyciągnięcie ręki

Każdy lekarz medycyny pracy Stęszew dba o najwyższą jakość opieki medycznej, a przy tym oferuje atrakcyjną cenę wizyty. Jeśli pracujesz lub zamierzasz pracować w Stęszewie, lub jego okolicach, zgłoś się do nas ze skierowaniem od swojego zakładu pracy. W naszej przychodni nie tylko otrzymasz odpowiednie zaświadczenie, ale przede wszystkim poznasz realny stan Twojego zdrowia, co umożliwi Ci wdrożenie ewentualnego leczenia specjalistycznego. 

Badania medycyny pracy wykonywane są na czczo i obejmują kompleksową opiekę medyczną. Oferujemy między innymi badanie krwi medycyna pracy Stęszew, a także kontrolę słuchu, wzroku, pomiar zawartości cukru we krwi czy wizytę laryngologiczną. Lekarz pracy może wykonać także badania dodatkowe, na przykład EKG, USG, rentgen czy psychotesty.

Stęszew medycyna pracy to miejsce, które pozwoli Ci uniknąć korków związanych z dojazdem do przychodni zlokalizowanej w centrum Poznanie. Nasze przychodnie specjalistyczne oferują doskonały dojazd i sprawną obsługę, nie tylko w zakresie badań niezbędnych do podjęcia pracy, ale także profilaktycznie skontrolujesz stan swojego zdrowia. Zachęcamy także do skorzystania z usług innych naszych placówek. Sprawdź:

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego