lek. med Tomasz Krupecki

Radiolog Tomasz Krupecki to lekarz z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym, zdobytym w Poznaniu w Zakładzie Radiologii Klinicznej w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego. Posiada specjalizację z radiologii i diagnostyki obrazowej. Jest aktywnym członkiem Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego oraz autorem licznych prezentacji i prac naukowych.

Doktor Tomasz Krupecki to dobry i ceniony radiolog, który przyjmuje w centrum medycznym Med-Lux w Przeźmierowie koło Poznania. Specjalizuje się w badaniach USG Dopplera, nazywanym również badaniem dopplerowskim.

Centrum Medyczne Med-Lux w Przeźmierowie k. Poznania – świadczenia prywatne i na NFZ

Dobry lekarz nieustannie poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje: radiolog Tomasz Krupecki aktywnie uczestniczy w licznych kursach, warsztatach, szkoleniach, konferencjach oraz stażach polskich i zagranicznych, uzyskując odpowiednie certyfikaty końcowe. Doktor Krupecki zajmuje się wykonywaniem badań USG doppler:

  • naczyń kończyń dolnych,
  • naczyń szyjnych.

Radiolog Tomasz Krupecki udziela świadczeń w Przeźmierowie pod Poznaniem w czwartki przed południem.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego