dr n. med. Aleksandra Matyla - Radzewska

Pediatra Aleksandra Matyla-Radzewska jest lekarzem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, zdobytym w Specjalistycznym ZOZ nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu. W latach 2000-2006 pełniła funkcję wykładowcyi pracownika naukowego Studium Doktoranckiego w Katedrze Profilaktyki Zdrowotnej Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Obecnie pediatra Aleksandra Matyla-Radzewska otacza opieką małych pacjentów na oddziale obserwacyjno-zakaźnym w Szpitalu Dziecięcym oraz w placówce Med-Lux, gdzie udziela świadczeń prywatnie oraz na NFZ. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Doświadczenie zawodowe poszerza aktywnie uczestnicząc w kursach, warsztatach, szkoleniach, konferencjach oraz stażach polskich i zagranicznych.

Med-Lux w Przeźmierowie pod Poznaniem – prywatnie i na NFZ

Pediatra Aleksandra Matyla-Radzewska jest autorem wielu publikacji naukowych i została wyróżniona w roku 2017 w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego w kategorii Pediatra Roku, zajmując pierwsze miejsce w powiecie poznańskim.

Doktor Matyla-Radzewska specjalizuje się w badaniach małych dzieci i noworodków. Wykonuje badania patronażowe, szczepienia, prowadzi profilaktyczne badania bilansowe i leczy choroby zakaźne. Udziela konsultacji także w języku angielskim.

Doktor Aleksandra Matyla-Radzewska to polecany pediatra, udzielający świadczeń w Przeźmierowie pod Poznaniem w poniedziałki i czwartki po południu oraz we wtorki przed południem.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego