Zmiana lekarza rodzinnego

Zmiana lekarza rodzinnego

W Centrum Medycznym Med-Lux funkcjonuje Zespół Lekarza Rodzinnego, w którego skład wchodzi lekarz, pielęgniarka i położna. Rekomendujemy złożenie deklaracji do całego zespołu. Zmiana lekarza rodzinnego może się odbyć trzy razy do roku poprzez złożenie nowej deklaracji w nowej placówce – nie musimy dokonywać żadnych czynności w starej poradni. Aktualnie listę aktywną pacjentów w naszej poradni tworzą:

  • lek. med. Anna Badeńska - Targosz - specjalista medycyny rodzinnej
  • lek. med. Katarzyna Kowalska - Dominik - specjalista medycyny rodzinnej
  • lek. med. Krzysztof Pawlak - specjalista medycyny rodzinnej

Pacjent może korzystać z usług wszystkich lekarzy przyjmujących w poradni lekarza rodzinnego - nie tylko u tego, u którego złożył deklarację. Zalecamy, aby dzieci do lat 10 korzystały z usług pediatry.

W poradni lekarza rodzinnego przyjmują:

  • specjaliści pediatrzy, 
  • specjaliści medycyny rodzinnej,
  • lekarze rezydenci medycyny rodzinnej

Pacjent może zapisywać się na wizyty osobiście, telefonicznie lub za pośrednictwem osoby trzeciej. Zapisy przyjmujemy w pierwszym wolnym lub późniejszym terminie uzgodnionym z pacjentem.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego