Szczepienia przciwko Covid

Zapraszamy na szczepienia przeciwko Covid-19 w naszych placówkach lub na terenie zakładów pracy. Potwierdzeniem zapisu jest otrzymanie smsa z datą szczepienia.

Osoby już zapisane na szczepienie proszone są o przybycie 15 minut przed szczepieniem w celu zmierzenia temperatury i uzupełnienia ankiety. Prosimy aby na szczepienie przybyć z listą zażywanych leków, lista chorób przewlekłych i wypełnioną ankietą. Odpowiedź NIE na pierwszej stronie ankiety dyskwalifikuje do szczepienia w tym dniu - jeśli macie Państwo taką odpowiedź, prosimy o kontakt z przychodnią w celu zmiany terminy szczepienia.

Mieszkańcy Gminy Tarnowo Podgórne, którzy nie mają możliwości transportu na szczepienie, proszeni są o zgłoszenie tego faktu pod numerem  508 559 467. Prosimy o kontakt w godzinach pracy Urzędu Gminy.

 

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego