lek. med. Justyna Rakowicz

Doktor Justyna Rakowicz to alergolog ze specjalizacją choroby wewnętrzne oraz alergologia. Mimo ponad piętnastu lat doświadczenia zawodowego regularnie poszerza swoje kwalifikacje, biorąc udział w kursach, warsztatach, szkoleniach oraz stażach polskich i zagranicznych, uzyskując odpowiednie certyfikaty. Doktor Rakowicz to lekarz z powołania – na bieżąco weryfikuje swoją wiedzę udziałem w licznych konferencjach, na których ma okazję dyskutować z wybitnymi lekarzami.

Alergolog Justyna Rakowicz specjalizuje się w diagnostyce alergii skórnej, pokarmowej i układu oddechowego. Diagnozuje również uczulenia na leki u dzieci i dorosłych, wykonuje badania spirometrii, testy alergiczne z krwi, punktowe skórne oraz płatkowe. Alergolog Justyna Rakowicz prowadzi także odczulania.

Odczulanie NFZ i odpłatnie – Przeźmierowo k. Poznania

Zapraszamy do naszego oddziału Med-Lux w Przeźmierowie koło Poznania. Nasi lekarze zajmują się leczeniem alergii pokarmowych, skórnych (w tym AZS i pokrzywki) oraz alergii wziewnych (astma, katar sienny).

Oferujemy takie usługi, jak:

  • diagnostyka i leczenie chorób układu oddechowego (spirometria),
  • testy skórne (punktowe, płatkowe) dla dzieci i dorosłych,
  • testy na oznaczanie przeciwciał IgE w surowicy krwi,
  • odczulanie.

Alergolog Justyna Rakowicz udziela świadczeń w Centrum Medycznym Med-Lux w Przeźmierowie pod Poznaniem we wtorki i czwartki po południu oraz w poniedziałki przed południem w ramach NFZ oraz odpłatnie.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego