dr n. med. Małgorzata Rzymkowska

UWAGA! Aby na wizycie mogły zostać wykonane testy alergologiczne należy odstawić leki przeciwalergiczne minimum 10 dni przed planowaną wizytą!

 

Alergolog Małgorzata Rzymkowska to lekarz z powołania: posiada specjalizację drugiego stopnia z chorób płuc oraz alergologii, a także uzyskała tytuł naukowy doktora nauk medycznych. Może poszczycić się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym, zdobytym między innymi w Klinice Pulmonologii, Alergologii i Onkologii Pulmonologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Doktor Małgorzata Rzymkowska regularnie uczestniczy w wielu kursach, warsztatach, szkoleniach, konferencjach oraz stażach polskich i zagranicznych, stale poszerzając swoją wiedzę, uzyskując odpowiednie certyfikaty końcowe. Jest też autorem wielu prac naukowych i publikacji, a także od wielu lat udziela się jako wykładowca i nauczyciel akademicki.

Alergolog Małgorzata Rzymkowska specjalizuje się w leczeniu i diagnostyce Zespołu Bezdechu Śródsennego, jako jeden z pionierów w Polsce zajmujących się tym zagadnieniem.

Odczulanie NFZ i odpłatnie – Luboń pod Poznaniem

Zapraszamy do centrum medycznego Med-Lux w Luboniu pod Poznaniem. Alergolog Małgorzata Rzymkowska diagnozuje uczulenia na leki (dzieci i dorośli). Wykonuje też badania spirometrii, testy alergiczne z krwi, punktowe skórne oraz płatkowe i prowadzi odczulania.

Alergolog Małgorzata Rzymkowska udziela świadczeń w Luboniu k. Poznania.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego