dr n. med. Katarzyna Olejniczak

UWAGA! Aby na wizycie mogły zostać wykonane testy alergologiczne należy odstawić leki przeciwalergiczne minimum 10 dni przed planowaną wizytą!

 

Dr. n. med. Katarzyna Olejniczak to alergolog z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, zdobytym m.in. w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu przy ul. Szpitalnej. Posiada również specjalizację z pediatrii i zdobyła tytuł naukowy doktora nauk medycznych. Regularnie bierze udział w kursach praktycznych, warsztatach, szkoleniach, konferencjach oraz stażach polskich i zagranicznych, uzyskując odpowiednie certyfikaty. Ze względu na ukończoną specjalizację pediatryczną doskonale radzi sobie w diagnozowaniu i leczeniu alergii u dzieci.

Alergolog Katarzyna Olejniczak zajmuje się diagnozowaniem uczulenia na leki (dzieci i dorośli) oraz wykonywaniem badań spirometrii, testów alergicznych z krwi, punktowych skórnych i płatkowych. Specjalizuje się też w diagnostyce alergii:

  • skórnej,
  • pokarmowej,
  • układu oddechowego.

Doktor Olejniczak prowadzi także odczulania.

Odczulanie NFZ i odpłatnie – Przeźmierowo k. Poznania

Zachęcamy do odwiedzenia naszego oddziału Med-Lux w Przeźmierowie koło Poznania. Alergolog Katarzyna Olejniczak oferuje leczenie alergii pokarmowych, skórnych (w tym atopowego zapalenia skóry oraz pokrzywki) i alergii wziewnych (katar sienny, astma).

Alergolog Katarzyna Olejniczak udziela świadczeń w Centrum Medycznym Med-Lux w Przeźmierowie pod Poznaniem.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego