Badania kierowców Rokietnica

Jesteś zawodowym kierowcą, a może dopiero ubiegasz się o przyznanie Prawa Jazdy? W każdym z przypadków niezbędne będą badania kierowców. Jeśli jesteś mieszkańcem Rokietnicy i okolic zapraszamy do naszej przychodni medycznej, w której oferujemy profesjonalną opiekę medyczną, w tym psychotesty dla kierowców i inne badania lekarskie mające na celu określenie zdolności do prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Kierowcy zawodowi najczęściej kierowani są na tego rodzaju badania przez swojego pracodawcę, a następnie co 5 lat mają obowiązek poddawać się testom psychologicznym dla kierowców. Z kolei osoby, które dopiero zamierzają zostać kierowcami i odbywają kurs prawo jazdy są kierowane na badania psychologiczne dla kierowców przez ośrodek nauki jazdy.

Jeśli szkolisz się w pobliżu Rokietnicy, wygodnym rozwiązaniem będzie wykonać badania kierowców w naszych placówkach, które znajdują się w Luboniu i Przeźmierowie. Kierowcy z okolic Rokietnicy mogą u nas wykonać także badanie okulistyczne, zbadać krew czy odbyć konsultację neurologiczną. Współpracujemy z doświadczonym Psychologiem Transportu, który wykonuje badania psychologiczne wszystkich grup kierowców i operatorów maszyn.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego