badanie

Badania kierowców Mosina

W naszej przychodni medycznej wykonujemy szczegółowe badania kierowców, które mają na celu ustalenie braku przeciwwskazań zdrowotnych do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Nasza placówka jest zlokalizowana w pobliżu Mosiny. Oferujemy badania psychologiczne kierowców, czyli tzw. psychotesty, które przeznaczone dla osób ubiegających się o pozwolenie na kierowanie pojazdem czy wykonywanie zawodu kierowcy. Celem badań tego rodzaju jest eliminacja ryzyka, że kandydat ze względu na stan fizyczny oraz cechy osobowości może stwarzać zagrożenie na drodze, zarówno dla siebie, jak i dla innych.

Mieszkasz w okolicach Mosiny? W takim razie nie musisz już przebijać się przez korki w centrum Poznania. Wystarczy, że udasz się do Przeźmierowa lub Lubonia, ponieważ właśnie w tych miejscowościach znajdują się nasze gabinety lekarskie.

Poza testami psychologicznymi dla kierowców równie ważne jest też badanie okulistyczne, konsultacja neurologiczna czy badanie krwi. Wszystkie te badania są dostępne w naszej ofercie w korzystnej cenie. Szczegółowy zakres badań jest uzależniony od kategorii Prawa Jazdy. Bądź odpowiedzialnym kierowcą!

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego