Medycyna pracy Rokietnica

Medycyna Pracy – Rokietnica to jedna z miejscowości, której mieszkańcy mogą skorzystać z naszych usług. Oferujemy profesjonalne badania dla wszystkich pracowników niezależnie od wykonywanego stanowiska.

Medycyna Pracy Rokietnica – jakie badania wykonujemy?

W naszej przychodni wykonasz wszystkie badania medycyny pracy. Wykonujemy badania, które są konieczne do nawiązania stosunku pracy. Zajmujemy się również przeprowadzaniem okresowych badań adekwatnych do zajmowanego stanowiska, a także wykonujemy badania kontrolne, które są konieczne w przypadku przebywania na zwolnieniu lekarskim powyżej 30 dni. Lekarz Medycyny Pracy w przychodni w pobliżu Rokietnicy przeprowadza również badania kierowców do Urzędu Komunikacji i badania sanitarne. W ramach badań Medycyny Pracy wykonujemy również:

  • badanie krwi
  • spirometrię;
  • rentgen płuc;
  • badania okulistyczne;
  • badania neurologiczne;
  • badania laryngologiczne;
  • badania psychotechniczne.

Lekarz Medycyny Pracy dla mieszkańców Rokietnicy – doświadczony i profesjonalny zespół

Współpracujemy z doświadczonymi lekarzami Medycyny Pracy. Znajdujemy się blisko Rokietnicy, a dokładnie w Luboniu oraz Przeźmierowie. Nasze przychodnie specjalistyczne oferują profesjonalną i życzliwą opiekę, a także przystępne ceny. Wszystkie badania lekarz z zakresu medycyny pracy wykonujemy na miejscu. Orzeczenie otrzymasz więc w jeden dzień.

Lekarz Medycyny Pracy w Rokietnicy – jak się zapisać?

Aby zapisać się na badania Medycyny Pracy w przychodni w okolicach Rokietnicy, zgłoś się do nas telefonicznie. Możesz również skorzystać z formularza online i zapisać się na badania przez Internet. Wystarczy, że wybierzesz dany dzień i godzinę w kalendarzu.

Pracujesz w Rokietnicy lub w jej okolicach? W takim razie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonasz komplet badań łącznie z badaniem krwi w ramach Medycyny Pracy w przychodni w okolicach Rokietnicy. Dodatkowo unikniesz korków związanych z dojazdem do przychodni usytuowanych w centrum Poznania. Po zakończonych badaniach nasz lekarz Medycyny Pracy wyda Ci oryginał opinii dotyczącej Twojej zdolności do pracy na danym stanowisku (w dwóch kopiach).

W ofercie naszych przychodni znajduje się również:

Zapraszamy do zapisów!

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego