Medycyna pracy Rokietnica

Oferujemy profesjonalne badania Medycyny Pracy w pobliżu Rokietnicy. W naszej przychodni medycznej szybko i wygodnie wykonasz badania wstępne do pracy wymagane w ramach nawiązania stosunku pracy, okresowe badania adekwatne do zajmowanego stanowiska, a także badania kontrolne, które są konieczne w przypadku przebywania na zwolnieniu lekarskim powyżej 30 dni.

Współpracujemy z doświadczonymi lekarzami Medycyny Pracy, znajdujemy się  blisko Rokietnicy, a dokładnie w Luboniu oraz Przeźmierowie. W naszej przychodni możesz liczyć na profesjonalną i życzliwą opiekę, a także na przystępne ceny. Poza podstawowymi badaniami Medycyny Pracy oferujemy także badania sanitarne wymagane na stanowiskach stwarzających ryzyko przenoszenia zakażenia, a także badania kierowców oraz kandydatów na kierowców.

Pracujesz w Rokietnicy lub w jej okolicach? W takim razie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nie tylko wykonasz u nas komplet badań, ale także unikniesz korków związanych z dojazdem do przychodni usytuowanych w centrum Poznania. Po zakończonych badaniach nasz lekarz Medycyny Pracy wyda Ci oryginał opinii dotyczącej Twojej zdolności do pracy na danym stanowisku (w dwóch kopiach).

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego