badanie

Medycyna pracy Mosina

Profesjonalna Medycyna Pracy w okolicach Mosiny? W naszej przychodni medycznej możesz liczyć na kompleksowe badania oraz korzystną cenę za wizytę. Wykonujemy badania wstępne do pracy, okresowe oraz kontrolne. Możesz u nas zbadać krew, wykonać spirometrię, rentgen płuc, a także przebadać się okulistycznie, neurologicznie oraz laryngologicznie. Nasz lekarz Medycyny Pracy przyjmuje niedaleko Mosiny, w dwóch gabinetach, spośród których jeden znajduje się w Luboniu, a drugi w Przeźmierowie. Jeśli chciałbyś skorzystać z naszych usług medycznych prosimy o wcześniejszą rejestrację, telefoniczną lub osobistą. Na badania laboratoryjne najlepiej zgłosić się od rana, koniecznie na czczo.

Wykonanie badań Medycyny Pracy w naszej przychodni medycznej jest możliwe po przedstawieniu skierowania od zakładu pracy. Jeśli leczyłeś się wcześniej w innej placówce, prosimy o dostarczenie także kompletu dotychczasowych badań. W przypadku ich braku potrzebne badania zostaną wykonane u nas. Jeśli zależy Ci na szybkim, wygodnym i fachowym wykonaniu badań Medycyny Pracy, a dodatkowo mieszkasz lub pracujesz w pobliżu Mosiny, zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszej przychodni.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego