badanie

Medycyna pracy Mosina

Profesjonalna medycyna pracy Mosina zapewni Ci szereg badań i konsultacji niezbędnych do podjęcia pracy zarobkowej. Nasz lekarz medycyny pracy Mosina skieruje Cię na kompleksowe badania. Wszystko to w wyjątkowo korzystnej cenie za wizytę. W przychodni Med-Lux wykonujemy wstępne, okresowe oraz kontrolne badania medycyny pracy.

Medycyna pracy Mosina – wysoka jakość w korzystnej cenie!

Nasza przychodnia zapewnia nie tylko konsultację lekarską, ale przede wszystkim zbadanie stanu zdrowia. Podczas wizyty wykonana zostanie Ci spirometria, rentgen płuc, a także badanie okulistycznie, neurologicznie oraz laryngologicznie. W pakiecie znajdzie się także badanie krwi, medycyna pracy Mosina. Nasz lekarz pracy przyjmuje niedaleko Mosiny, w dwóch gabinetach, spośród których jeden znajduje się w Luboniu, a drugi w Przeźmierowie. Jeśli chciałbyś skorzystać z naszych usług medycznych, prosimy o wcześniejszą rejestrację, telefoniczną lub osobistą. Na badania laboratoryjne najlepiej zgłosić się od rana, koniecznie na czczo.

Medycyna pracy przychodnia Mosina oferuje wykonanie niezbędnych badań po przedstawieniu skierowania od zakładu pracy. Jeśli leczyłeś się wcześniej w innej placówce, prosimy o dostarczenie także kompletu dotychczasowych badań. Jeśli zależy Ci na szybkim, wygodnym i fachowym wykonaniu badań, a dodatkowo mieszkasz lub pracujesz w pobliżu Mosiny, zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszej przychodni.

Przychodnie specjalistyczne Med-Lux zapewniają kompleksową ofertę, w skład której wchodzi możliwość wykonania badań medycyny pracy, ale również skorzystania z konsultacji swojego stanu zdrowia. Umów się do jednej z naszych placówek:

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego