badanie

Medycyna pracy Komorniki

Medycyna pracy Komorniki to usługa wykonania specjalistycznych badań niezbędnych do podjęcia zatrudnienia. Zapraszamy do naszej przychodni medycznej, w której oferujemy kompleksowe badania pracownicze, zarówno wstępne, okresowe, jak i kontrolne. Lekarz medycyny pracy nie tylko wystawi Ci odpowiednie zaświadczenie, ale przede wszystkim skieruje Cię na szereg specjalistycznych badań, dzięki którym dowiesz się, czy nie masz żadnych przeciwwskazań do podjęcia pracy zarobkowej.

Medycyna pracy Komorniki – wykwalifikowana kadra i gwarancja kompleksowych badań

Zostałeś zatrudniony w nowej firmie, zmieniłeś stanowisko/charakter pracy czy też wracasz po urlopie chorobowym, który trwał dłużej niż 30 dni? Twój pracodawca z pewnością skieruje Cię na badania medycyny pracy. Nasza przychodnia posiada 2 lokalizacje, jedna z nich mieści się w Luboniu, druga w Przeźmierowie, które znajdują się niedaleko Komornik. Posiadamy przestronny parking, na którym możesz swobodnie zostawić auto. Z racji, iż, nasze gabinety nie są zlokalizowane w Poznaniu, dojedziesz do nas szybko, wygodnie i bez korków. 

Komorniki medycyna pracy oferuje szeroki zakres usług w ramach badań przygotowujących Cię do podjęcia pracy.Pakiet badań Medycyny Pracy obejmuje badanie krwi i moczu, pomiar ciśnienia i cukru we krwi, a także wizytę u okulisty oraz laryngologa.

Nasze przychodnie specjalistyczne zapewniają fachową opiekę medyczną, w przystępnej cenieWspółpracujemy wyłącznie z doświadczonymi lekarzami medycyny pracy. Jeśli mieszkasz w Komornikach lub w okolicznych miejscowościach zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. 

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego