badanie

Medycyna pracy Komorniki

Chciałbyś wykonać obowiązkowe badania z zakresu Medycyny Pracy blisko Komornik? Zapraszamy do naszej przychodni medycznej, w której oferujemy kompleksowe badania pracownicze, zarówno wstępne, okresowe, jak i kontrolne. Jeśli zostałeś zatrudniony w nowej firmie, zmieniłeś stanowisko/charakter pracy czy też wracasz po urlopie chorobowym, który trwał dłużej niż 30 dni, Twój pracodawca z pewnością skieruje Cię do lekarza Medycyny Pracy.

Mamy przychodnie w Luboniu i Przeźmierowie, które znajdują się niedaleko Komornik. Dojedziesz do nas szybko, wygodnie i bez korków. Posiadamy przestronny parking, na którym możesz swobodnie zostawić auto. Pakiet badań Medycyny Pracy obejmuje badanie krwi i moczu, pomiar ciśnienia i cukru we krwi, a także wizytę u okulisty oraz laryngologa.

Zapewniamy fachową opiekę medyczną w przystępnej cenie. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi lekarzami Medycyny Pracy. Jeśli mieszkasz w Komornikach lub w okolicznych miejscowościach zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. 

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego