badanie

Medycyna pracy Buk

Zapraszamy do naszej przychodni medycznej w pobliżu Buku, w której przyjmuje doświadczony lekarz Medycyny Pracy. Zapewniamy fachową opiekę, atrakcyjne ceny, a także życzliwą atmosferę i wsparcie wykwalifikowanego personelu. Wykonasz u nas badania wstępne, konieczne przed rozpoczęciem nowej pracy, badania okresowe wymagane co kilka lat, a także badania kontrolne, które należy wykonać po powrocie ze zwolnienia lekarskiego trwającego więcej niż 30 dni.

Nasze gabinety Medycyny Pracy znajdują się w niedalekim sąsiedztwie Buku, to jest w Luboniu i w Przeźmierowie. Zakres  badań pracowniczych zawiera badania krwi, , EKG, zdjęcie RTG płuc, , a także badanie laryngologiczne oraz okulistyczne.

Oferujemy również badania sanitarne, które obejmują przede wszystkim odpowiednie szczepienia. Można u nas wykonać także badania dla kierowców i dla kandydatów na kierowców. Mieszkasz lub pracujesz w pobliżu Buku? Zachęcamy do skorzystania z oferty Medycyny Pracy. Pamiętaj by zgłosić się do nas na czczo i z odpowiednim skierowaniem od zakładu pracy.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego