badanie

Medycyna pracy Buk

Medycyna Pracy – z naszych usług mogą korzystać osoby, zamieszkujące Buk. Zapewniamy fachową opiekę, atrakcyjne ceny, a także życzliwą atmosferę i wsparcie wykwalifikowanego personelu.

Medycyna Pracy Buk – jakie badania przeprowadzamy?

Lekarz Medycyny Pracy w naszej przychodni wykonuje wszystkie badania. Wykonasz u nas badania wstępne, konieczne przed rozpoczęciem nowej pracy, badania okresowe wymagane co kilka lat, a także badania kontrolne, które należy wykonać po powrocie ze zwolnienia lekarskiego trwającego więcej niż 30 dni. Medycyna Pracy w przychodni w okolicach Buku obejmuje również badania kierowców i dla kandydatów na kierowców do Urzędu Komunikacji. Wykonujemy też badania sanitarne. W ramach Badań Medycyny Pracy wykonasz również:

  • badanie krwi;
  • spirometrię;
  • rentgen płuc;
  • badania okulistyczne;
  • badania neurologiczne;
  • badania laryngologiczne;
  • badania psychotechniczne.

Nasze gabinety Medycyny Pracy znajdują się w niedalekim sąsiedztwie Buku, to jest w Luboniu i w Przeźmierowie. Przychodnie specjalistyczne, które prowadzimy, w ramach badań pracowniczych mają możliwość wykonania również EKG i zdjęcia RTG płuc. Wszystkie badania Medycyny Pracy w przychodni w okolicach Buku wykonasz jednego dnia. Szybko i łatwo otrzymasz zaświadczenie potrzebne do pracy.

Medycyna Pracy dla mieszkańców Buku – gdzie się zapisać i o czym pamiętać?

Chcesz skorzystać z lekarza Medycyny Pracy w naszej placówce? Zadzwoń do nas i wspólnie ustalimy termin wizyty. Do placówki w Przeźmierowie możesz również zapisać się na wizytę do lekarza pracy przez internet. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową i wybierzesz dzień i godzinę wizyty. Pamiętaj, by na badania zabrać dowód osobisty i skierowanie z zakładu pracy. Jeżeli będziesz mieć wykonywane badanie krwi w ramach Medycyny Pracy w naszej placówce w okolicach Buku, to przyjdź na badania na czczo.

W ofercie znajduje się również:

Mieszkasz lub pracujesz w pobliżu Buku? Zachęcamy do skorzystania z oferty Medycyny Pracy.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego