Ubezpieczenie medyczne MEDI PARTNER

Prywatny pakiet medyczny MEDI PARTNER gwarantuje kompleksowe leczenie w placówkach medycznych Med-Lux w Luboniu i Przeźmierowie. Pacjenci mają dostęp do specjalistycznej opieki lekarskiej, w tym lekarza medycyny pracy, pediatry czy ginekologa. Placówki Medyczne Med-Lux to doskonałe rozwiązanie dla osób z Poznania oraz okolic, takich jak: Luboń, Skórzewo, Tarnowo Podgórne, Rokietnica, Dopiewo, Buk, Dąbrówka, Kaźmierz, Komorniki, Szamotuły.

Profesjonalna opieka medyczna w sprawdzonych placówkach medycznych

Zakup ubezpieczenia zdrowotnego MEDI PARTNER stwarza dostęp do profesjonalnej opieki medycznej, które obejmuje:

  • badania kierowców,
  • psychotesty i inne badania psychologiczne,
  • medycynę pracy,
  • szczegółową diagnostykę.

Opieka Medyczna MEDI PARTNER w placówkach medycznych Med-Lux to możliwość wykonania szeregu specjalistycznych badań, zarówno wstępnych, jak i kontrolnych czy okresowych. Można to zrobić szybko, wygodnie i bez oczekiwania w kolejkach. Centrum medyczne Med-Lux zatrudnia wyłącznie doświadczony i życzliwy personel, a także inwestuje w nowoczesną aparaturę medyczną. Pacjenci mogą leczyć się w placówkach medycznych w Luboniu lub Przeźmierowie nie tylko w ramach prywatnego pakietu MEDI PARTNER, ale także na NFZ. Dodatkowo, lokalizacja poza miastem pozwala uniknąć korków zarówno podczas dojazdu, jak i powrotu od lekarza.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego