badanie

Pediatra Tarnowo Podgórne

Szukasz lekarza dla dziecka w Tarnowie Podgórnym? Najlepszym wyborem będzie pediatra pracujący w Specjalistycznym Centrum Medycznym Med-Lux w Przeźmierowie. Dzięki niemu nie będziesz musiał czekać w kolejkach u pediatry w centrum Poznania, a jednocześnie znajdziesz kompetentnego lekarza blisko domu.

Pediatra dla dzieci z Tarnowa Podgórnego- atuty

Gdy Twoje dziecko płacze bez powodu albo źle się czuje, potrzebujesz natychmiastowej pomocy specjalisty. W Poznaniu, gdzie liczba przychodni nie odpowiada potrzebom i ilości pacjentów, trudno o wizytę u pediatry w danym dniu. Inaczej jest w naszej poradni dziecięcej w Przeźmierowie. Jeśli przeprowadziłeś się na obrzeża miasta, na przykład do Tarnowa Podgórnego, w Poznaniu mogą Cię spotkać tylko dwie rzeczy - kolejki i korki. W Med-Lux znajdziesz prywatnego pediatrę stale poszerzającego swoją wiedzę i mającego odpowiednie podejście do małych pacjentów. Ponadto nie będziesz stał w korkach ani kolejkach.

Dobry, prywatny pediatra, do którego dojedziesz w kilka minut z Tarnowa Podgórnego, to skarb. Możesz się do nas zgłosić w przypadku:

  • konieczności zaszczepienia dziecka,

  • potrzeby wykonania bilansu, uzyskania zaświadczenia do szkoły bądź wypisania skierowania do lekarza specjalisty,

  • nagłych chorób,

  • patronaży nowo narodzonego dziecka.

W naszej przychodni przyjmują specjaliści - pediatrzy z tytułem doktora nauk medycznych i wieloletnią praktyką, dzięki czemu bez obaw możesz im powierzyć zdrowie Twojego dziecka. Zrób to już dziś!

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego