Rejestracja na badania Medycyny Pracy w Przeźmierowie

 

Zapraszamy do rejestracji na wybrane godziny do Medycyny Pracy - bez kolejki do rejestracji.

Rejestracja online udostępnia 3  miejsca na daną godzinę - potwierdzeniem rejestracji jest wygenerowany kod - prosimy o wykonanie zdjęcia lub wydruk kodu i godziny - informacja nie jest wysyłana w żaden sposób do pacjenta.

Biletomat w holu na podstawie wygenerowanego poniżej kodu wyda bilet - dany bilet będzie wezwany do rejestracji o godzinie na którą był zarejestrowany, poza kolejką osób oczekujących bez biletu.

Bilety na godziny są wydawane nie wcześniej niż 15 minut przed umówioną rejestracją. Osoby spóźnione powyżej 10 minut także nie otrzyma już biletu.

 

Terminy w rejestracji online udostępniane są 14 dni do przodu.

 

W przypadku braku terminów online, osoby bez biletów będą przyjmowane w kolejności przyjścia (możliwa kolejka do rejestracji), po wcześniejszej rejestracji telefonicznej.

 

NA TELEFONACH TERMINARZ DZIAŁA TYLKO W POZYCJI POZIOMEJ !

Jeżeli nie widzicie Państwo kalendarza, prosimy o wciśnięcie ctrl+F5

 

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego