lek. med. Elżbieta Walkowiak

Dr Walkowiak zatrudniona jest w placówce Med-Lux jako kardiolog, posiada specjalizację II stopnia z kardiologii oraz z chorób wewnętrznych.

Kardiolog z wieloletnim doświadczeniem

Dr Elżbieta Walkowiak to lekarz kardiolog z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym, zdobytym w Szpitalu PKP, później w Szpitalu Grunwaldzkim w Poznaniu na oddziale Kardiologicznym. Pełniła funkcję Kierownika IOK.

Dr Elżbieta Walkowiak jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, w tym Sekcji ECHO. Doświadczenie zawodowe poszerza uczestnicząc aktywnie w wielu kursach, warsztatach, szkoleniach, konferencjach oraz stażach polskich i zagranicznych, uzyskując odpowiednie certyfikaty. Pani doktor została wyróżniona Srebrnym Medalem Zasługi PKP.

Specjalizacja - informacje dodatkowe

Lek. med. Elżbieta Walkowiak posiada specjalizację drugiego stopnia z chorób wewnętrznych oraz kardiologii. Pani doktor specjalizuje się w badaniach:

  • echo serca,
  • próby wysiłkowej EKG na bieżni lub cykloergometrze rowerowym,
  • holter AMBP (ciśnieniowy)
  • holter EKG.

Konsultacje medyczne

Kardiolog Elżbieta Walkowiak udziela świadczeń:

  • w Luboniu - w poniedziałki i czwartki po południu oraz we wtorki przed południem;
  • w Przeźmierowie - w poniedziałki, środy i czwartki przed południem oraz we wtorki po południu.

Udziela konsultacji także w języku angielskim i rosyjskim.

Lekarz specjalista - kardiolog Poznań

W naszych placówkach w Poznaniu skorzystać można z usług kardiolog dr Elżbiety Walkowiak prywatnie lub na NFZ. Zachęcamy do rejestracji. Szczegółowych informacji udziela poradnia kardiologiczna w Poznaniu działająca w placówkach Med-Lux oddział w Luboniu lub Przeźmierowie.

Zapraszamy również mieszkańców okolicznych miejscowości takich jak: Skórzewo, Tarnowo Podgórne, Rokietnica, Dopiewo, Buk, Dąbrówka, Kaźmierz, Komorniki czy Szamotuły.

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego