Ubezpieczenie medyczne INTER POLSKA

Prywatny pakiet medyczny INTER POLSKA stwarza szybki i swobodny dostęp do profesjonalnej opieki medycznej w placówkach Med-Lux. Ubezpieczenie zdrowotne obejmuje kompleksową diagnostykę, w tym badania wstępne, okresowe oraz kontrolne. Pacjenci mogą zgłosić się na leczenie i konsultacje lekarskie w następujących obszarach:

  • medycyna pracy,
  • badania kierowców,
  • konsultacje i diagnostyka u lekarzy specjalistów, takich jak pediatra, ginekolog czy lekarz medycyny pracy.

Prywatna opieka medyczna INTER POLSKA w placówkach Med-Lux

Leczenie w ramach prywatnego ubezpieczenia INTER POLSKA odbywa się w placówkach medycznych zlokalizowanych w Przeźmierowie i Luboniu. Jest to dogodne usytuowanie zwłaszcza dla pacjentów z takich okolic jak: Luboń, Skórzewo, Tarnowo Podgórne, Rokietnica, Dopiewo, Buk, Dąbrówka, Kaźmierz, Komorniki, Szamotuły.

Placówki medycze dla zapracowanych 

Kompleksowa opieka medyczna możliwa dzięki ubezpieczeniu zdrowotnemu INTER POLSKA to propozycja dla zapracowanych osób, które cenią swój czas, a jednocześnie chciałyby zadbać o zdrowie. Korzystanie z tego pakietu w placówkach medycznych Med-Lux to dodatkowo szansa na kontakt z przyjaznym oraz doświadczonym personelem, szczegółowa diagnostyka, a także sprawny dojazd do każdej placówki medycznej.  

Formularz Kontaktowy

Administratorem Pana/ Pani danych osobowych będzie Med-Lux sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Rynkowej 63, 62-081 w Przeźmierowie. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego